Povezane vesti

MVP Faje: Ratnik sam, nije važno da li igram odbranu ili napad!

MVP Faje: Ratnik sam, nije važno da li igram odbranu ili napad!

Hot sport 24.09.2018
Košarkaški klub Crvena zvezda je sinoć, u senci 158. fudbalskog večitog derbija, osvojila prvi trofej ove sezone u Laktašima. Budućnost je u finalu pobeđena sa 14 poena razlike, a za najboljeg igrača meča proglašen je krilni centar crveno-belih… »
MVP Faje: Ratnik sam - odbrana, napad, nije važno

MVP Faje: Ratnik sam - odbrana, napad, nije važno

Mondo 24.09.2018
MVP ABA Superkuga za MONDO je govorio o svojoj igri u Laktašima. Foto: ABA liga/Nenad Vuruna Crvene zvezda je u dominantnom stilu osvojila prvi trofej u sezoni, ABA Superkup! Crveno-beli su u Laktašima "pregazili" aktuelnog šampiona ABA lige, ekipu… »
Zvezda osvojila Superkup ABA lige

Zvezda osvojila Superkup ABA lige

Danas 24.09.2018
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su na dominantan način Superkup ABA lige nakon pobede u finalu nad ekipom Budućnosti 89:75 (28:16, 29:16, 21:23, 11:20). „Crveno-beli“ su odigrali impresivno u prvom poluvremenu, odbrana je bila na visokom nivou, a… »
Zvezda osvojila Superkup ABA lige: Crveno-beli srušili Budućnost i pokazali ko je gazda na Jadranu

Zvezda osvojila Superkup ABA lige: Crveno-beli srušili Budućnost i pokazali ko je gazda na Jadranu

Večernje novosti 23.09.2018
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su Superkup ABA lige pošto su u finalu turnnira u Laktašima savladali Budućnost rezultatom (89:75). Košarkaši Crvene zvezde osvojili su večeras ABA Super kup pošto su u finalu u Laktašima pobedili Budućnost sa… »

Vesti dana »