Povezane vesti

Kokeza: Partizan je bio bolji, ali ne pobeđuje uvek tim koji više pokaže

Kokeza: Partizan je bio bolji, ali ne pobeđuje uvek tim koji više pokaže

Sportski žurnal 24.09.2018
Predsednik FS Srbije, Slaviša Kokeza napustio je svečanu ložu stadiona Partizana držeći u naručju naslednika Vukašina. – Partizan je bio bolji tim, ali ne pobeđuje uvek tim koji je više pokazao. Pre meča sam mislio da je Zvezda favorit, ali… »
Šta Kokeza kaže o derbiju?

Šta Kokeza kaže o derbiju?

Sportske.net 24.09.2018
Partizan i Crvena zvezda su remizirali u 158. večitom derbiju, a šta je na sve to imao da kaže Slaviša Kokeza, predsednik FSS-a? Slaviša Kokeza, predsednik Fudbalskog saveza Srbije, jasan je da je Partizan bio bolji tim u jučerašnjoj utakmici… »
Kokeza ni reči o suđenju: Mislio sam da je Zvezda favorit, ali je Partizan bio nadmoćniji!

Kokeza ni reči o suđenju: Mislio sam da je Zvezda favorit, ali je Partizan bio nadmoćniji!

Hot sport 24.09.2018
Posle duže pauze u medijima je izjavu dao i prvi čovek FS Srbije Slaviša Kokeza, evo šta je on rekao o 158. večitom derbiju. Predsednik FS Srbije Slaviša Kokeza dao je komentar na 158.večiti derbi, bez analize suđenja, pohvalio je igru Partizana… »
Kokeza posle derbija: Ne pobeđuje uvek bolji

Kokeza posle derbija: Ne pobeđuje uvek bolji

Mondo 24.09.2018
Predsednik FSS uživo gledao 158. "večiti derbi". Predsednik Fudbalskog saveza Srbije, Slaviša Kokeza, nije propustio 158. "večiti derbi" igran na stadionu Partizana. U izjavi za Sportski žurnal posle utakmice završene remijem 1:1, izneo je svoje… »

Vesti dana »