Povezane vesti

Vučić: Moja kosovska politika je 'doživela poraz'

Vučić: Moja kosovska politika je 'doživela poraz'

Slobodna Evropa 24.09.2018
Pet godina smo se trudili da vratimo pitanje Kosova na pregovarački sto, pošto je Kosovo već bilo završeno, stavljeno ad acta, ali je trenutno ta politika "doživela poraz", rekao je predsednik Srbije i vladajuće Srpske napredne stranke Aleksandar… »
Vučić: Moja kosovska politika je doživjela poraz

Vučić: Moja kosovska politika je doživjela poraz

Al Jazeera 24.09.2018
Predsjednik Srbije najavio i da će iznijeti dokaze o miješanju pojedinih zapadnih sila u izbore u RS-u. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić je tokom govora na sjednici Glavnog odbora njegove Srpske napredne stranke (SNS) izjavio da se Srbija pet… »
Vučić:Frapantno mešanje pojedinih sa zapada u izbore u RS

Vučić:Frapantno mešanje pojedinih sa zapada u izbore u RS

Studio B 24.09.2018
Predsednik Srbije i SNS Alekasandar Vučić izjavio je večeras da će, kada prođu izbori, izneti frapantne dokaze o najbrutalnijem mešanju pojedinih zapadnih sila u te izbore u Republici Srpskoj. „Nadam se da će sve biti u redu sa Republikom Srpskom… »
Vučić o KiM: Prvu rundu dobila Srbija propasti, ne Srbija koja pobeđuje

Vučić o KiM: Prvu rundu dobila Srbija propasti, ne Srbija koja pobeđuje

Studio B 24.09.2018
Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić izjavio je da njegova politika da Srbija dosta toga sačuva na Kosovu i Metohiji očigledno u Srbiji nije pobedila. „Ja vam sad kažem, mi smo doživeli poraz. Ta moja politika da Srbija dosta toga… »
Vučić otkrio: Izneću frapantne dokaze o najbrutalnijem mešanju zapadnih sila u izbore u RS

Vučić otkrio: Izneću frapantne dokaze o najbrutalnijem mešanju zapadnih sila u izbore u RS

Srbija danas 24.09.2018
Nadam se da će sve biti u redu sa Republikom Srpskom i našim narodom tamo, rekao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da poseduje celu knjigu dokaza o mešanju zapadnih sila u izbore u Republici Srpskoj. - Nadam se da… »

Vesti dana »