Povezane vesti
Sindikatima prosvetnih radnika ćemo izneti razumnu ponudu
Nova ekonomija 25.09.2018
Mladen Šarčević, ministar prosvete: Ministar prosvete Mladen Šarčević rekao je da je ponuda tog ministarstva koju će izneti sindikatima prosvetnih radnika razumna i razvojna. On je ocenio da je štrajk koji su sindikati pokrenuli u školama… »
Šarčević: Štrajk prosvetara preuranjen
N1 Info 25.09.2018
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević ocenio je da je ponuda koju to ministarstvo priprema za prosvetare "razumna" i da smatra da je štrajk koji je pokrenut u školama preuranjen. Šarčević je objasnio da proračun jednog… »
Šarčević: Štrajk prosvetara preuranjen, iznećemo razumnu ponudu
Novi magazin 25.09.2018
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević ocenio je danas da je ponuda koju to ministarstvo priprema za prosvetare "razumna" i da smatra da je štrajk koji je pokrenut u školama preuranjen. Šarčević je objasnio da proračun… »
Šarčević: Ponuda za prosvetare biće razumna
Blic 25.09.2018
Ministar prosvete Mladen Šarčević rekao je danas da je ponuda tog ministarstva koja će izneti sindikatima prosvetnih radnika razumna i razvojna, te da je štrajk koji su pokrenuli u školama preuranjen. Šarčević je naveo da je Ministarstvo… »
Vesti dana »

Vučić: EU će za sedam dana proglasiti Jadar za svoj strateški projekat
Danas pre 3 satajoš 6 povezanih

Kremlj: Primirje na energetsku infrastrukturu tiče se rafinerija, gasovoda i elektrana
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

Kvalifikacije za SP: Makedonci remizirali s Velsom, Crna Gora do pobjede u 96. minuti
Al Jazeera pre 48 minutajoš 1 povezana