Povezane vesti

Pred susret sa kolubarom: Trener Partizana o Stojkoviću, Boaćijevom golu…

Pred susret sa kolubarom: Trener Partizana o Stojkoviću, Boaćijevom golu…

Hot sport 25.09.2018
Trener Partizana Zoran Mirković pričao je danas na konferenciji za medije o dešavanjima na 158. večitom derbiju, kao i onima posle njega. Mirković je na početku prokomentarisao izjavu Vladimira Stojkovića da će se „odreći srpskog pasoša“… »
Vladan Milojević: Nisu igrači krivi za derbi, ja sam krivac! (video)

Vladan Milojević: Nisu igrači krivi za derbi, ja sam krivac! (video)

Sportski žurnal 25.09.2018
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević preuzeo je svu krivicu za lošu igru u „večitom” derbiju i naveo da utakmica sa Partizanom treba što pre da se zaboravi jer je raspored gust i sledi još važnih utakmica. – Nemamo mnogo vremena posle derbija… »
Milojević: Verujem u ove igrače

Milojević: Verujem u ove igrače

Mondo 25.09.2018
Trener Crvene zvezde kaže da se "dešavaju" i utakmice poput one protiv Partizana i da ekipa mora da se fokusira na novo gostovanje, u sredu u Kruševcu. Vladan Milojević održao je konferenciju za novinare uoči odložene utakmice 5. kola Superlige… »
Milojević: Derbi je moja krivica, verujem u igrače

Milojević: Derbi je moja krivica, verujem u igrače

N1 Info 25.09.2018
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević istakao je da je on odgovoran za lošu igru crveno-belih u večitom derbiju. Srpski šampion je osvojio bod na gostovanju u Humskoj u nedelju, a prema ocenama mnogih Zvezda je odigrala najlošiju utakmicu… »
Ovo nisu očekivali: Otkriveno, Partizan nije pobedio Zvezdu – ali su igrači crno-belih ipak dobili ‘svoje’

Ovo nisu očekivali: Otkriveno, Partizan nije pobedio Zvezdu – ali su igrači crno-belih ipak dobili ‘svoje’

Hot sport 25.09.2018
Partizan je u nedelju odigrao jedan od najboljih mečeva ove sezone. Rival je bila Crvena zvezda a pobeda je izmakla zahvaljujući golu Ričmonda Boaćija. Kako je na gostovanju u jutarnjem programu Prve televizije Ivica Iliev otkrio, fudbaleri Partizana… »
Milojević najavio promene za Napredak i još jednom se osvrnuo na derbi: Ništa nije štimalo, moja odgovornost je najveća

Milojević najavio promene za Napredak i još jednom se osvrnuo na derbi: Ništa nije štimalo, moja odgovornost je najveća

Mozzart sport 25.09.2018
„Probaćemo da ispravimo sve greške. Zabrinutost uvek postoji i kad imamo dobre rezultate i kad igramo dobro“, rekao je strateg crveno-belih. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević preuzeo je svu odgovornost na sebe zbog loše igre njegove ekipe u… »
Milojević: "Nije bilo kako treba u derbiju, preuzimam krivicu, okrenuli smo se Napretku"

Milojević: "Nije bilo kako treba u derbiju, preuzimam krivicu, okrenuli smo se Napretku"

Sportske.net 25.09.2018
Razgovor trenera Zvezde sa novinarima bio je u velikoj meri posvećen igri u derbiju, iako crveno-bele čeka teško gostovanje u Kruševcu. Strasti posle "večitog" derbija se nisu ni malo smirile posle dva dana, ali Crvenu zvezdu sutra već očekuje… »
Vladan Milojević: Napredak nam je i prošle sezone pravio probleme, Kosanović je iskusni lisac

Vladan Milojević: Napredak nam je i prošle sezone pravio probleme, Kosanović je iskusni lisac

Hot sport 25.09.2018
Nakon remija u ‘večitom derbiju’, Crvena zvezda će sutra odigrati zaostalu utakmicu 5. kola Superlige. Na konferenciji za medije je trener Milojević naglasio da se radi o jednom veoma nezgodnom rivalu. – Svega par dana nakon derbija idemo u… »

Vesti dana »