Povezane vesti
Imenovani novi direktori više beogradskih javnih preduzeća
N1 Info 25.09.2018
Skupština Beograda imenovala je direktore više javnih gradskih preduzeća, među kojima su GSP Beograd, Infostan, Gradska čistoća i Beogradske elektrane. Direktor JKP Gradska čistoća u naredne četiri godine biće Marko Popadić, dok je za vršioca… »
Skupština grada Beograda: Imenovani direktori javnih komunalnih preduzeća
Kurir 25.09.2018
Skupština grada Beograda imenovala je danas direktore pojedinih javno-komunalnih preduzeća. Za direktora JKP "Gradska čistoća" imenovan je Marko Popadić, umesto dosadašnjeg Miroslava Bogdanovića, dok će direktor "Pogrebnih usluga" i naredne… »
Smene u "elektranama", "infostanu", "čistoći". Evo koja su gradska preduzeća dobila nove direktore
Srbija danas 25.09.2018
Poslanici Skupštine grada su imenovali i nove članove Upravnih odbora raznih institucija čiji je osnivač Grad Beograd. GSP "Beograd", "Infostan", "Gradska čistoća", "Hipodrom Beograd" i "Beogradske elektrane" su dobili nove direktore, koje su… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 7 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane