Povezane vesti
Han: Regionalna saradnja važna za evrointegracije
Danas 25.09.2018
Na marginama 73. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, u Njujorku je danas, u organizaciji Regionalnog saveta za saradnju, održan radni doručak ministara spoljnih poslova Zapadnog Balkana sa Johanesom Hanom, komesarom EU za politiku susedstva… »
Njujork: Han sa šefovima diplomatija Zapadnog Balkana
Blic 25.09.2018
Savet za regionalnu saradnju organizovao je danas u Njujorku radni doručak ministara spoljih poslova sa Zapadnog Balkana i Komesara za evropsku susedsku politiku i pregovore o proširenju Johanesa Hana. To neformalno okupljanje je organizovano u okviru… »
RCC domaćin sastanka Hana i Zapadnobalkanske šestorke u Njujorku
Novi magazin 25.09.2018
Evropski komesar za proširenje Johanes Han rekao je danas da je regionalna integracija katalizator za sve na Zapadnom Balkanu na putu ka pristupanju EU i da ona donosi rast i otvara radna mesta za građane. Na sastanku sa šefovima diplomatija… »
Vesti dana »
AMSS: Blokirano 18 graničnih prelaza u Srbiji za teretni saobraćaj
Beta pre 40 minutajoš 36 povezanih
Usvojene izmene pravosudnih zakona bez stručnog mišljenja: Da li će predsednik države odbiti da ih potpiše?
Mašina pre 1 satjoš 59 povezanih
Blic: EU prvi put razmatra posebnu vizu za vozače kamiona, sutra treba da bude objavljena
Beta pre 4 satijoš 36 povezanih





