Povezane vesti

Miljana udarila šamar rođenoj mami (VIDEO)

Miljana udarila šamar rođenoj mami (VIDEO)

Vesti online 26.09.2018
Miljana Kulić prethodne noći pred celim svetom napravila je potez koji je verovatno najskandalozniji pred kamerama ikada! Naime, tokom priče sa majkom Marijom u kojoj je mama pokušavala da je smiri, Miljana je bez trunke sramote udarila šamar… »
Ljubavni trougao u klinču! Pljuvali se u rajskom vrtu: Otišao sam u zatvor, a i dalje ne znam o čemu se radi! Bezobraznice…

Ljubavni trougao u klinču! Pljuvali se u rajskom vrtu: Otišao sam u zatvor, a i dalje ne znam o čemu se radi! Bezobraznice…

Kurir 26.09.2018
Mina Vrbaški, Miljana Arsić i Jovica Putniković pred Drvetom mudrosti pokušali su da se prisete svih detalja od prethodne večeri. Nakon svađe koja je izbila među članovima ljubavnog trougla "Zadruge 2" ni danas stanje nije ništa bolje. "U toku… »
Završio u zatvoru: Joca nasrnuo na Minu Vrbaški, ona udarila glavu (video)

Završio u zatvoru: Joca nasrnuo na Minu Vrbaški, ona udarila glavu (video)

Blic 26.09.2018
Jovica Putniković završio je u zatvoru posle okršaja sa Minom Vrbaški. "Zadruga 2" je počela, a sve najnovije vesti o učesnicima kao i novoizgrađenom gradu čitajte na novoj kategoriji na sajtu "Blic.rs". Joca se posvađao sa svojom devojkom… »
"Stoko jedna! Zašto diraš čoveka?! Sram te bilo! Idi gledaj dete!" Marija Kulić žestoko izvređala ćerku i stala u…

"Stoko jedna! Zašto diraš čoveka?! Sram te bilo! Idi gledaj dete!" Marija Kulić žestoko izvređala ćerku i stala u…

Blic 26.09.2018
Mirko Gavrić je napustio zadrugu i to posle svađe sa Miljanom. Njena majka je za nevericu stala u odbranu Gavriću, a Miljani poručila svašta. - Sram te, biilo. Jer si zato došla ovde. Šta ako je Razija? Zašto diraš čoveka. Prvo si ti njega za… »
Strašno! Prešlo svaku meru: Miljana rođenoj majci lupila šamarčinu da joj je glava odletela (video)

Strašno! Prešlo svaku meru: Miljana rođenoj majci lupila šamarčinu da joj je glava odletela (video)

Kurir 26.09.2018
Marija Kulić potpuno je izgubila kontrolu pa je čak udarila šamarčinu rođenoj majci Marija, što je za svaku osudu. Naime, mlađa Kulićeva se posvađala se sa Mirkom Gavriće, koji je zbog nje napustio Zadrugu 2 i moraće da plati produkciji zbog… »

Vesti dana »