Povezane vesti

Dejana Živković godinama ne živi u Srbiji: Ova seksi bomba biće rijaliti zvezda! Evo šta kaže o učešću u zadruzi…

Dejana Živković godinama ne živi u Srbiji: Ova seksi bomba biće rijaliti zvezda! Evo šta kaže o učešću u zadruzi…

Kurir 26.09.2018
Srpska manekenka Dejana Živković, koja je dovođena u vezu sa jednim od nedavno uhapšenih vođa škaljarskog klana Jovanom Vukotićem, otkrila je da će ući u američki rijaliti. "Ja sam već godinu dana u Americi, tamo sam se fino adaptirala. Imam… »
Kakva Zadruga, snima film u Americi (VIDEO)

Kakva Zadruga, snima film u Americi (VIDEO)

Vesti online 26.09.2018
Manekenka Dejana Živković otkrila dva dobra razloga da se ne priključi ekipi u domaćem rijalitiju. Manekenka Dejana Živković nedavno je završila na svim naslovnicama zbog basnoslovnog honorara koji joj je ponuđen da uđe u Pinkov rijaliti Zadruga… »
Dejana Živković otkrila zbog čega već godinu dana ne živi u Srbiji, pa progovorila o učešću u zadruzi

Dejana Živković otkrila zbog čega već godinu dana ne živi u Srbiji, pa progovorila o učešću u zadruzi

Blic 25.09.2018
Srpska manekenka Dejana Živković nedavno se pojavila u spotu poznatog benda "Morandi", a večeras je gostovala u emisiji Ognjena Amidžića na televiziji "Pink", te otvorila dušu o svom životu. - Ja sam već godinu dana u Americi, tamo sam se fino… »

Vesti dana »