Povezane vesti

Dačić u Njujorku ima plan i kaže: Zanimaju me samo oni što su priznali Kosovo... da se preispitaju! A ovi iz Prištine? Oni…

Dačić u Njujorku ima plan i kaže: Zanimaju me samo oni što su priznali Kosovo... da se preispitaju! A ovi iz Prištine? Oni…

Kurir 26.09.2018
NJUJORK - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da ga najviše interesuje da, u okviru zasedanja Generalne skupštine UN, razgovara sa zemljama koje su priznale jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova o tome da preispitaju svoju… »
Dačić o sastancima u Njujorku i sedenju Albanaca na hoklicama: Uskoro će samo Priština i Tirana priznavati Kosovo (FOTO)

Dačić o sastancima u Njujorku i sedenju Albanaca na hoklicama: Uskoro će samo Priština i Tirana priznavati Kosovo (FOTO)

Telegraf 26.09.2018
Na marginama 73. zasedanja Generalne skupštine UN, šef srpske diplomatije Ivica Dačić sastao se sa ministrom odgovornim za spoljne poslove u Sultanatu Oman Jusuf bin Alavi bin Abdulahom, sa predsednikom Turske Redžepom Tajip Erdoganom, premijerom… »
Dačić: Delegacija Kosova sedi po ćoškovima i hoklicama u UN

Dačić: Delegacija Kosova sedi po ćoškovima i hoklicama u UN

Danas 26.09.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je u Njujorku da ga najviše interesuje da, u okviru zasedanja Generalne skupštine UN, razgovara sa zemljama koje su priznale jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova o tome da preispitaju svoju… »
Dačić: Delegacija Kosova sedi po ćoškovima i hoklicama u UN

Dačić: Delegacija Kosova sedi po ćoškovima i hoklicama u UN

N1 Info 26.09.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je u Njujorku da ga najviše interesuje da, u okviru zasedanja Generalne skupštine UN, razgovara sa zemljama koje su priznale jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova o tome da preispitaju svoju… »
"Imam spisak zemalja - ko gde sedi, gde se ko nalazi kog dana!" Dačić otkrio svoj naredni potez u Njujorku!

"Imam spisak zemalja - ko gde sedi, gde se ko nalazi kog dana!" Dačić otkrio svoj naredni potez u Njujorku!

Srbija danas 26.09.2018
"Ja nikada o tome ne govorim, ali..." Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je da ga najviše interesuje da, u okviru zasedanja Generalne skupštine UN, razgovara sa zemljama koje su priznale jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova o… »

Vesti dana »