Povezane vesti

Dodik: Ako odustanem, Ivanić ne može da me zameni

Dodik: Ako odustanem, Ivanić ne može da me zameni

Večernje novosti 26.09.2018
Dodik je objasnio da čak i ako bi mesto srpskog člana u Predsedništvu BiH iz nekog razloga ostalo pružnjeno, na tu požiciju bi bio izabran neko iz reda poslanika vladajuće kolaicije. Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, izjavio je da, ako… »
"Dođe ambasador SAD i kaže ne može Srbin u Srebrenici..."

"Dođe ambasador SAD i kaže ne može Srbin u Srebrenici..."

Vesti online 26.09.2018
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio za TV Prva da, ako pobedi na izborima za člana Predsedništva BiH, neće ići da živi u "bliskoistočno Sarajevo". On je objasnio da u Republici Srpskoj Sarajevo dele na istočno i "bliskoistočno". "Bliskoistočno"… »
Ne može Ivanić da me zameni! Dodik o postizbornoj kombinatorici u Predsedništvu BiH

Ne može Ivanić da me zameni! Dodik o postizbornoj kombinatorici u Predsedništvu BiH

Telegraf 26.09.2018
Dodik je objasnio da čak i ako bi mesto srpskog člana u Predsedništvu BiH iz nekog razloga ostalo upružnjeno, na tu poziciju bi bio izabran neko iz reda poslanika vladajuće koalicije. Predsednik Republike Srpske, Milorad Dodik, izjavio je danas da… »
Galijašević: SAD i Britanija za rušenje Dodika dali 32 miliona dolara

Galijašević: SAD i Britanija za rušenje Dodika dali 32 miliona dolara

RTV 26.09.2018
BANJALUKA - Analitičar Dževad Galijašević izjavio je da su britanska i američka ambasada direktno umešane u izbore u BiH i da ne žele da vide predsednika Republike Srpske Milorada Dodika Dodika, "jer je čuvar identiteta RS". "Američka ambasada je… »
Milorad Dodik "Dođe ambasador SAD i kaže ne može Srbin u Srebrenici..."

Milorad Dodik "Dođe ambasador SAD i kaže ne može Srbin u Srebrenici..."

Prva 26.09.2018
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio za TV Prva da, ako pobedi na izborima za člana Predsedništva BiH, neće ići da živi u "bliskoistočno Sarajevo".On je, gostujući u Jutru sa Jovanom i Srđanom, objasnio da u Republici Srpskoj Sarajevo dele na… »

Vesti dana »

Dabl-dabl Jokića za 3:0 vođstvo Denvera protiv Lejkersa (video)

Dabl-dabl Jokića za 3:0 vođstvo Denvera protiv Lejkersa (video)

Sportski žurnal pre 57 minutajoš 25 povezanih
Promenljivo, do 19 stepeni

Promenljivo, do 19 stepeni

Infozija pre 3 satajoš 13 povezanih