Povezane vesti
Za Radost Evrope 8,3 miliona dinara
Danas 26.09.2018
Tradicionalni Međunarodni susret dece Evrope – Radost Evrope održaće se od 2. do 5. oktobra u Beogradu, izjavio je danas zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić. On je rekao da je Grad Beograd za ovu manifestaciju izdvojio oko 8,3 miliona dinara, ali… »
Dečja manifestacija "Radost Evrope" od 2. do 5. oktobra
Blic 26.09.2018
Tradicionalni međunarodni susret dece, “Radost Evrope”, biće održan 49. put po redu od 2. do 5. oktobra u Beogradu, i u tom periodu glavni grad Srbije će još jednom postati dečja prestonica Starog kontinenta. Ovogodišnja manifestacija, u organizaciji… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje
Insajder pre 2 minutajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Nova pre 4 satijoš 8 povezanih

Otac Predraga Koluvije prodaje konoplju preko firme Jovanjica Nova
N1 Info pre 5 satijoš 5 povezanih

Prvo oglašavanje Dee Đurđević nakon što je pozlilo Darku Glišiću: Otkrila šta se dešavalo u studiju pre dolaska Hitne
Mondo pre 7 minutajoš 124 povezane

Veliki požar u Batajnici: Izgorela garaža od 300 kvadrata, evakuisan vrtić
NIN pre 2 satajoš 25 povezanih