Povezane vesti
Ukrajinci kupuju Perutninu Ptuj
Radio 021 26.09.2018
Ukrajinska poljoprivredno-industrijska grupacija MHP saopštila je da kupuje "Perutninu Ptuj" u koju će investirati kako bi podržala njen razvoj. "Ovim širenjem MHP pravi strateški iskorak koji će povećati vrednost kompanije i ojačati njenu poziciju na… »
Ukrajinska grupa MHP novi vlasnik Perutnine Ptuj
Nova ekonomija 26.09.2018
Ukrajinska grupa MHP, jedna od vodećih međunarodnih poljoprivredno - industrijskih grupacija, novi je vlasnik slovenačke Perutnine Ptuj. MHP ovim širenjem pravi strateški iskorak koji će povećati vrednost kompanije i ojačati njenu poziciju na globalnom… »
Ukrajinski MHP kupuje Perutninu Ptuj
N1 Info 26.09.2018
Ukrajinska poljoprivredno-industrijskih grupacija MHP saopštila je da kupuje kompaniju Perutninu Ptuj u koju će investirati kako bi podržala njen razvoj. "Ovim širenjem MHP pravi strateški iskorak koji će povećati vrednost kompanije i ojačati njenu… »
Ukrajinski prehrambeni div MHP kupio Perutninu Ptuj
SEEbiz 26.09.2018
PTUJ - Perutnina Ptuj dobila je novog vlasnika, a to je ukrajinski div MHP, koji se smatra jednom od vodećih kompanija u međunarodnoj poljoprivrednoj i prehrambenoj industriji. Kako se navodi, Perutnina Ptuj, kojom je u posljednje tri godine ovladao… »
Vesti dana »

Protesti u Srbiji: Kordon policije ispred Filozofskog u Novom Sadu, studenti i građani se okupljaju
NIN pre 1 satjoš 35 povezanih

Katastrofa za nemce: Povredio se Isak Bonga, uz bolove otišao u svlačionicu
Kurir pre 4 minutajoš 40 povezanih

Ponovo odložene američke sankcije NIS-u! Đedović: Uspeli smo da sačuvamo energetsku sigurnost
Blic pre 44 minutajoš 41 povezana

Saša Obradović: Srbija je favorit, ali to mora da se opravda na turniru
RTS pre 39 minutajoš 29 povezanih