Povezane vesti

Bivši fudbaler izvređao zadrugarku, pa je gađao čašom: Prostitutko, znam čime se baviš, a ovde vrtiš priču da si dama…

Bivši fudbaler izvređao zadrugarku, pa je gađao čašom: Prostitutko, znam čime se baviš, a ovde vrtiš priču da si dama…

Telegraf 27.09.2018
- Pogledaj se na šta ličiš, nemaš vokabular! Štrokava si! - vikao je Nemanja. Bivši fudbaler Nemanja Tošić za vreme ručka posvađao se sa zadrugarkom Majom Marinkovic, a kada mu je ona spomenula ćerku nastao je opšti haos. Ja ga rado čekam… »
Ljudi nemaju šta da jedu! Nestalo trideset hiljada dinara, zadrugari zaratili zbog novca! (VIDEO)

Ljudi nemaju šta da jedu! Nestalo trideset hiljada dinara, zadrugari zaratili zbog novca! (VIDEO)

Telegraf 27.09.2018
- Ako vi niste uzeli pare, pare su nestale u vidu magle ili su nestale na kasi! - vikao je Lepi Mića. Veliki šef je poslao pismo zadrugarima u kojem je naveo da hitno treba da održe porodični sastanak, s obzirom na to da se puno komentariše nestanak… »
Luna pričala sa Zerinom o Slobi: Kada bi on ušao u Zadrugu 2, evo šta bi uradila blogerka! Ja ga rado čekam! (video)

Luna pričala sa Zerinom o Slobi: Kada bi on ušao u Zadrugu 2, evo šta bi uradila blogerka! Ja ga rado čekam! (video)

Kurir 27.09.2018
Luna Đogani pričala je sa Zerinom Hećo o Slobi Radanoviću, a istakla je kako bi volela da se pojavi u "Zadruzi 2", ali ne bi bila sa njim opet. Zerina misli da bi blogerka ipak ponovo stupila u emotivnu vezu sa pevačem, ali je Luna to negirala. "Šta… »
Ja ga rado čekam! Luna progovorila o Slobinom ulasku u Zadrugu, a onda otkrila da li bi ponovo bila sa njim! (VIDEO)

Ja ga rado čekam! Luna progovorila o Slobinom ulasku u Zadrugu, a onda otkrila da li bi ponovo bila sa njim! (VIDEO)

Telegraf 27.09.2018
- Ne zna da odgovori ni na jedno pitanje na koje sam zaslužila da dobijem odgovor - rekla je Luna. Luna Đogani je dok se sunčala u dvorištu sa zadrugarkom Zerinom Hećom pričala o svom bivšem momku Slobi Radanoviću, a onda je otkrila kako bi… »
Stanija zbog Vladimira lila suze, Nikola je grlio, a ono što je rekla Tomoviću se neće svideti! (video)

Stanija zbog Vladimira lila suze, Nikola je grlio, a ono što je rekla Tomoviću se neće svideti! (video)

Telegraf 27.09.2018
. Prebacio je za Bojana i tražio je da se zakunem da do kraja rijalitija neću pričati sa njim - priča Stanija. Stanija Dobrojević i Vladimir Tomović prethodne noći žestoko su se posvađali, a usred haosa Crnogorac je čak i raskinuo sa rijaliti… »

Vesti dana »