Povezane vesti
Ko podnosi "fantomske amandmane", a ko su "fantomski poslanici": Oštra rasprava u Skupštini Srbije
Telegraf 28.09.2018
Poslanici raspravljaju o izmenama i dopunama Zakona o penzijsko-invalidskom osiguranju. Skupštinsku polemiku o izmenama i dopunama Zakona o penzijsko-invalidskom osiguranju obeležila je rasprava poslanika opozicije i vladajuće većine o "fantomskim… »
Skoro 700 amandmana pred poslanicima: Skupštine Srbije nastavila rad
Telegraf 28.09.2018
Među brojnim izmenama Zakona o PIO ključna je ukidanje smanjenja penzija, zahvaljujući kojoj će oktobarsku penziju (isplata u novembru) penzioneri dobiti sa uvećanjem. Skupština Srbije nastavila je danas rad raspravom o amandmanima na izmene i dopune… »
Vesti dana »

„Onda poprimim taj vonj od baLJege, pa se osećam i ja“: Dugo nismo čuli gradonačelnika Šapića, a sad se vratio i opet ima novu reč VIDEO
Nova pre 49 minutajoš 24 povezane

Vremenska prognoza za utorak 29. jul: Sutra svežije, vetrovito, mestimično sa kišom
Beta pre 1 satjoš 41 povezana

SAD i EU postigli trgovinski sporazum sa carinama od 15%, dok traju pregovori sa Kinom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 62 povezane

Svetislav Pešić o spisku i ambicijama Srbije za Evrobasket 2025: Cilj su zlatne medalje i novi izazovi
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 57 povezanih

Mićin: Spomenik žrtvama tragedije na železničkoj stanici biće završen do 1. novembra
In medija pre 19 minutajoš 19 povezanih