Povezane vesti
Niški aerodrom postaje glavni za Srbiju
Mondo 28.09.2018
Niški aerodrom "Konstantin Veliki" postaje glavni srpski aerodrom, što se tiče države Srbije, najavio predsednik Republike. Foto: Tanjug/Dimitrije Nikolić Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras u Nišu da će država, kada… »
Vučić: Pregovaramo sa "Er Srbijom" o letovima iz Niša
N1 Info 28.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Nišu da pregovara sa "Er Srbijom" o uvođenju letova iz Niša do različitih svetskih destinacija. "Uveren sam da će to biti velika i veoma značajna novost", rekao je Vučić na konferenciji za novinare… »
Vučić: Sve bolji uslovi i sve više posla u Srbiji
Dnevnik 28.09.2018
NIŠ: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je poručio danas u Nišu da će u našoj zemlji biti sve bolji uslovi za život građana i sve više posla. Vučić je nakon sastanka sa gradonačnikom Niša Darkom Bulatovicem, predsednicima opština i… »
Vesti dana »

NATO agresija na SR Jugoslaviju počela 24. marta, pre 26 godina
Pressek pre 41 minutajoš 14 povezanih

Građani napustili zgradu Skupštine Čačka, novi protest zakazan za ponedeljak (VIDEO)
Danas pre 7 satijoš 6 povezanih

Oglasila se majka poginulog pevača: Oprostila se od sina potresnim rečima, nižu se poruke saučešća
Mondo pre 51 minutajoš 7 povezanih