Povezane vesti
Plenković: Adekvatno sankcionisati napadača na Pupovca
Dnevnik 29.09.2018
ZAGREB: Hrvatski premijer i predsednik HDZ Andrej Plenković osudio je danas napad na poslanike SDS S-a Milorada Pupovaca i Borsa Miloševića i poručio da očekuje da se počinitelj pronađe i "adekvtno sankcioniše". Prema njegovim rečima, treba učiniti… »
Vlada Hrvatske: Nedopustiv napad na Pupovca
Danas 29.09.2018
Predsednik hrvatske Vlade i Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) Andrej Plenković osudio je u petak i nedopustivim ocenio napad na predsednika Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS) Milorada Pupovca i zastupnika Borisa Miloševića. „Današnji napad… »
Vučić razgovarao sa Pupovcem nakon napada
Blic 28.09.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je večeras sa Miloradom Pupovcem koji ga je obavestio o teškom incidentu koji se dogodio u Zagrebu. Vučić i Pupovac razgovarali su i o položaju srpskog naroda u Hravtskoj i zaključili su kako je, bez obzira… »
Vesti dana »
Profesor Lukić: Kako OFAK presudi u vezi sa NIS, to će uticati na odluke o drugim ruskim energetskim kompanijama
N1 Info pre 3 minutajoš 26 povezanih
ANEM oštro osudio napade na novinare u Negotinu: Policija odbijala da reaguje na otmicu telefona fotoreporteru
Serbian News Media pre 48 minutajoš 9 povezanih
Preliminarni rezultati izbora u Mionici, Negotinu i Sečnju: SNS listi u sva tri mesta većina glasova
Radio 021 pre 48 minutajoš 27 povezanih
Zborovi građana Kragujevca pozvali na odavanje počasti novosadskim žrtvama
Glas Šumadije pre 3 satajoš 6 povezanih




