Povezane vesti

Nakon žestoke svađe sa Stanijom, Vladimir dobio zadatak koji će izludeti njegovu devojku! (video)

Nakon žestoke svađe sa Stanijom, Vladimir dobio zadatak koji će izludeti njegovu devojku! (video)

Telegraf 29.09.2018
Vladimir se sinoć posvađao sa Stanijom, a onda je dobio zadatak koji mora da ispuni kako bi za uzvrat imao proteinsku ishranu koju je tražio. Odnos rijaliti učesnika Stanije Dobrojević i Vladimira Tomovića prilično je turbulentan. Vladimir i… »
Ako tako nastavi, nećemo biti u vezi! Bokun zahtevao od Vladimira da priča sa Stanijom, a onda je Crnogorac otkrio ovo…

Ako tako nastavi, nećemo biti u vezi! Bokun zahtevao od Vladimira da priča sa Stanijom, a onda je Crnogorac otkrio ovo…

Kurir 29.09.2018
Većina ukućana rijaliti programa "Zadruga 2" je komentarisala odnos između Stanije Dobrojević i Vladimira Tomovića. Njih dvoje juče su se žestoko svađali, a kasnije sinoć je Tomović tražio suplemente od Drveta mudrosti. Kako bi dobio ono što… »
Zbog njega sam prošla kroz pakao, a sada ne priča sa mnom: Stanija u šoku! Izjadala se Gećeši zbog Vladimira, Tomović će…

Zbog njega sam prošla kroz pakao, a sada ne priča sa mnom: Stanija u šoku! Izjadala se Gećeši zbog Vladimira, Tomović će…

Kurir 29.09.2018
Nakon svađe koju je juče imao sa Stanijom Dobrojević, Vladimir Tomović je na tajnom zadataku. Ovaj ukućanin dobio je zadatak od Drveta mudrosti da do večeras, odnosno puna 24 sata, ignoriše ovu cimerku. Vladimir je u startu rekao kako će mu biti… »
Vladimir pobegao glavom bez obzira čim mu se Stanija približila, ona ostala ukopana, nije mogla da poveruje šta se desilo…

Vladimir pobegao glavom bez obzira čim mu se Stanija približila, ona ostala ukopana, nije mogla da poveruje šta se desilo…

Telegraf 29.09.2018
Stanija ne zna da je Vladimir dobio tajni zadatak, a kada je sela pored njega nije ni slutila šta je očekuje. Vladimir Tomović dobio je zadatak od Drveta mudrosti da tokom 24 sata mora potpuno ignorisati Staniju Dobrojević, sa kojom se prethodno… »
Mika i Giba pred svima otkrili kog su seksualnog opredeljenja i time iznenadili sve!

Mika i Giba pred svima otkrili kog su seksualnog opredeljenja i time iznenadili sve!

Telegraf 29.09.2018
- Ne bi bilo zanimljivo da smo svi isti. Mi izgledamo slatko, ali možemo da pokažemo zube - rekao je Giba. Lepi Mića skupio je hrabrosti da pita zadrugare Miku i Gibu Vasić kog su seksualnog opredeljenja, pošto se u kući dosta govori o tome da su… »
Mića je skupio hrabrost da ih pita da li su gej: Mika i Giba Vasić javno priznali kog su seksualnog opredeljenja! Dete ne…

Mića je skupio hrabrost da ih pita da li su gej: Mika i Giba Vasić javno priznali kog su seksualnog opredeljenja! Dete ne…

Kurir 29.09.2018
Lepi Mića je skupio hrabrost i pitao Miku i Gibu Vasić kog su seksualnog opredeljenja. On je istakao da se u kući priča da su Vasići homoseksualci, pa ih je javno podigao da to i prokomentarišu. "Mi volimo žene. Bilo je komentarisanja da mi… »
"Hajde me još udari, debilu jedan, što si tako glup?!" Vladimir napravio haos, nasrnuo na Staniju, ona grcala u suzama…

"Hajde me još udari, debilu jedan, što si tako glup?!" Vladimir napravio haos, nasrnuo na Staniju, ona grcala u suzama…

Telegraf 29.09.2018
- Sledeći put im se obrati a da ja nisam tu, mi smo završili - rekao je Tomović Staniji. Rijaliti učesnici Stanija Dobrojević i Vladimir Tomović naišli su na turbulenicije u svojoj vezi, a njihov sukob prerastao je u ozbiljnu svađu zbog koje je… »

Vesti dana »