Povezane vesti
Nastavljen proces Cvijetiću: DNK tragovi na čaurama terete okrivljenog
Dnevnik 29.09.2018
NOVI SAD: U novosadskom Višem sudu juče je, uz pojačano obezbeđenje, nastavljeno suđenje Goranu Cvijetiću Cveletu (42) iz Budisave, okrivljenom za više teških dela, odnosno za pokušaj teškog ubistva Nebojše Tubića Žapca, bacanje bombe pod automobil… »
Nastavak suđenja za pokušaj ubistva Žapca: Na čaurama i podmetnutoj bombi pronađeni tragovi Cvijetićevog DNK
Kurir 29.09.2018
NOVI SAD - Uz nezapamćeno pojačane mere bezbednosti, pred Višim sudom u Novom Sadu, saslušanjem veštaka, nastavljeno je suđenje Goranu Cvijetiću (42) iz Budisave. On je optužen za pokušaj ubistva Nebojše Tubića Žapca (54) 2012. godine, kao i podmetanje… »
Napad na Žapca: DNK na bombi i čaurama
Večernje novosti 28.09.2018
Veštak svedočio na suđenju za pokušaj ubistva Nebojše Tubića: Na čaurama pronađeni mešani tragovim, među kojima i DNK optuženog Gorana Cvijetića, koji nije pušten iz pritvora. NA čaurama koje su veštačene, pronađeni su mešani tragovi, među kojima je i… »
Vesti dana »
Najmanje 18 mrtvih i 90 ranjenih u 'najvećem napadu' Rusije na Kijev
BBC News pre 55 minutajoš 24 povezane
Hari Kejn srušio "prokletstvo" Engleske na Mundijalu posle 60 godina
Telegraf pre 25 minutajoš 36 povezanih
Umalo izgubio život na terenu, sada nosi traku na glavi i vodi Meksiko na Mundijalu
BBC News pre 3 satajoš 78 povezanih
Ova srpska planina oborila je sve rekorde: Za samo mesec dana zabeleženo više od 100.000 noćenja
NIN pre 20 minutajoš 16 povezanih




