Povezane vesti
Anabela konačno progovorila o drami u vezi s razvodom: Plašim se kako će Luna reagovati
Večernje novosti 29.09.2018
Posle drame koju je preživela sa suprugom Andrejem Atijasom, zbog koje su završili u policiji, Anabela je odlučila da podnese tužbu za razvod braka. Posle drame koju je preživela sa suprugom Andrejem Atijasom, zbog koje su završili u policiji… »
Anabela u strahu, ne zna kako će Luna reagovati kada čuje vest o razvodu: Plašim se da mi dete ne doživi nervni slom!
Telegraf 29.09.2018
Anabela je nedavno preživela pravu porodičnu dramu, dok Luna o tome ništa još ne zna, jer boravi u Zadruzi. Anabela Atijas je podnela tužbu za razvod braka od supruga Andreja Atijasa kako prenosi "Blic", a sada se i prvi put oglasila nakon toga… »
Anabela se razvodi, a njena ćerka još ništa ne zna: Plašim se da Luna ne doživi nervni slom, veoma je emotivna!
Kurir 29.09.2018
Anabela Atijas je podnela tužbu za razvod braka od supruga Andreja Atijasa, posle navodne tuče, a sada se i prvi put oglasila nakon toga. Pevačica se najviše brine zbog svoje ćerke Lune Đogani, koja ne zna ništa o tome, budući da boravi u… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 1. jun: Sunčano i toplo, temperatura do 30 stepeni
Mondo pre 2 satajoš 12 povezanih

Ko je 19-godišnji klinac koji je zaludeo Evropu: Svi pričaju o momku koji je Svecima doneo prvu Ligu šampiona
Kurir pre 44 minutajoš 17 povezanih

Raste broj žrtava u Rusiji: Putnički voz naleteo na srušeni most, sve više se pominje sabotaža
Telegraf pre 5 satijoš 9 povezanih