Povezane vesti

Tramp: Kim i ja smo se zaljubili

Tramp: Kim i ja smo se zaljubili

Slobodna Evropa 30.09.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da su se on i severnokorejski lider Kim Džong Un "zaljubili" i pohvalio "divna pisma" koja mu je Kim napisao. Govoreći u subotu pred svojim pristalicama u Zapadnoj Virdžiniji, Tramp je dodatno podigao nivo… »
Trump: Kim Jong-un i ja zaljubili smo se jedan u drugoga

Trump: Kim Jong-un i ja zaljubili smo se jedan u drugoga

Al Jazeera 30.09.2018
Trump kaže da to što je Pjongjang zaustavio nuklearne pokuse i ispaljivanje projektila znak da njegov pristup djeluje. Američki predsjednik Donald Trump rekao je na skupu svojih pristaša u Zapadnoj Virdžiniji u subotu navečer da su se on i… »
VIDEO - Tramp: Kim i ja smo se zaljubili

VIDEO - Tramp: Kim i ja smo se zaljubili

Radio 021 30.09.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da su se on i severnokorejski lider Kim Džong Un "zaljubili" i pohvalio "divna pisma" koja mu je Kim napisao. Govoreći juče svojim pristalicama u Zapadnoj Virdžiniji, Tramp je dodatno podigao nivo svojih… »
Tramp: Kim Džong Un i ja smo se zaljubili jedan u drugog

Tramp: Kim Džong Un i ja smo se zaljubili jedan u drugog

N1 Info 30.09.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je na skupu svojih pristalica u Zapadnoj Virdžiniji da su se on i severnokorejski lider Kim Džong Un "zaljubili" jedan u drugog dok su se napetosti između dve zemlje ublažile u poslednjih godinu dana. "Zaista… »
Tramp: Kim i ja smo se zaljubili

Tramp: Kim i ja smo se zaljubili

Novi magazin 30.09.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da su se on i severnokorejski lider Kim Džong Un "zaljubili" i pohvalio "divna pisma" koja mu je Kim napisao. Govoreći juče svojim pristalicama u Zapadnoj Virdžiniji, Tramp je dodatno podigao nivo svojih… »
Tramp: Između Kim Džong Una i mene se rodila ljubav

Tramp: Između Kim Džong Una i mene se rodila ljubav

Nova ekonomija 30.09.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da su severnokorejski lider Kim Džong Un i on nekada jedan drugom pretili, "a onda su se zavoleli". "Pisao mi je je prelepa, divna pisma. Između nas se rodila ljubav" - izjavio je Tramp u subotu uveče u… »
Trump: Kim Jong Un i ja zaljubili smo se jedan u drugoga

Trump: Kim Jong Un i ja zaljubili smo se jedan u drugoga

SEEbiz 30.09.2018
WASHINGTON - Američki predsjednik Donald Trump rekao je na skupu svojih pristaša u Zapadnoj Virdžiniji u subotu navečer da su se on i sjevernokorejski čelnik Kim Jong UN "zaljubili" jedan u drugoga dok su se napetosti između dviju zemalja ublažile… »
"Sevale su varnice... a onda se rodila ljubav"

"Sevale su varnice... a onda se rodila ljubav"

Vesti online 30.09.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je da su severnokorejski lider Kim Džong-un i on nekada jedan drugom pretili, "a onda su se zavoleli". - Pisao mi je je prelepa, divna pisma. Između nas se rodila ljubav - izjavio je Tramp u subotu uveče u… »

Vesti dana »