Povezane vesti

Besmislica su tvrdnje da u UN nisam pomenula rezoluciju 1244

Besmislica su tvrdnje da u UN nisam pomenula rezoluciju 1244

Nova ekonomija 01.10.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić: Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je nije tačno da ona u Ujedinjenim nacijama u Njujorku nije pomenula rezoluciju 1244 i ocenila da su te tvrdnje potpuna besmislica. "Netačno je da ja u UN nisam pomenula… »
Brnabić: Nije tačno da nisam pominjala Rezoluciju 1244 u UN

Brnabić: Nije tačno da nisam pominjala Rezoluciju 1244 u UN

Beta 01.10.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je nije tačno da ona u Ujedinjenim nacijama u Njujorku nije pomenula rezoluciju 1244 i ocenila da su te tvrdnje potpuna besmislica. "Netačno je da ja u UN nisam pomenula rezoluciju 1244. Ja sam jasno i… »
Brnabić: Besmislica da nisam spominjala Rezoluciju 1244 u UN

Brnabić: Besmislica da nisam spominjala Rezoluciju 1244 u UN

Politika 01.10.2018
Srpska premijerka Ana Brbnabić izjavila je danas da su besmislice tvrdnje da nije spominjala Rezoluciju 1244 Saveta bezbednosti u Ujedinjenim nacijama u Njujorku. „Ti su navodi potpune besmislice. Netačno je da u UN nisam spomenula Rezoluciju 1244. To… »
Brnabić: Netačni i besmisleni navodi na nisam pomenula Rezoluciju 1244 u UN

Brnabić: Netačni i besmisleni navodi na nisam pomenula Rezoluciju 1244 u UN

Danas 01.10.2018
Predsednica Vlade Srbija Ana Brnabić odbacila je danas kao netačne i „potpuno besmislene“ navode da u Ujedinjenim nacijama nije pomenula Rezoluciju 1244 i da je, iako to nije spomenula u govoru u Generalnoj skupštini UN, „potpuno jasno na šta je… »
Brnabić: Nije tačno da u UN nisam pomenula Rezoluciju 1244

Brnabić: Nije tačno da u UN nisam pomenula Rezoluciju 1244

N1 Info 01.10.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da je nije tačno da ona u Ujedinjenim nacijama u Njujorku nije pomenula rezoluciju 1244 i ocenila da su te tvrdnje potpuna besmislica. "Netačno je da ja u UN nisam pomenula rezoluciju 1244. Ja sam jasno i… »
Besmislica da nisam spominjala Rezoluciju 1244 u UN: Brnabić odgovorila na kritike

Besmislica da nisam spominjala Rezoluciju 1244 u UN: Brnabić odgovorila na kritike

Telegraf 01.10.2018
Spomenula sam, spominjemo je uvek, na sastancima, i to se najbolje vidi u tome koliko je vlada uspešna u povlačenju priznanja jednostrano proglašenog tzv. Kosova u odnosu na sve ranije vlade - dodala je premijerka. Srpska premijerka Ana Brnabić… »

Vesti dana »