Povezane vesti
Komesarijat: O povratku na Kosovo razmišlja 7 odsto izbeglih
N1 Info 01.10.2018
Sedam odsto izbeglih s Kosova razmišlja o povratku u mesto porekla, iako u Srbiji svega 10 odsto izbeglih poseduje objekat u kojem živi, navodi se u danas predstavljenoj publikaciji Komesarijata za izbeglice i migracije. U publikaciji "Stаnje i potrebe… »
U centralnoj Srbiji živi 199.584 interno raseljenih lica sa Kosmeta
Večernje novosti 01.10.2018
U Srbiji (bez KiM) evidentirano 199.584 interno raseljenih lica sa Kosova i Metohije, od kojih je 68.514 (16.644 porodice) većina živi u gradskim sredinama u Zapadnoj Srbiji i Šumadiji, a samo sedam odsto razmišlja o povratku. U Srbiji (bez KiM)… »
Predstavlajena publikacija „Stanje i potrebe interno raseljenih lica“
Danas 01.10.2018
Danas predstavljena publikacija Komesarijata za izbeglice i migracije Srbije o stanju i potrebama interno raseljenih (IRL) lica sa Kosova i Metohije, izrađena u saradnji sa predstavništvom UNHCR-a u Srbiji. Od 2008. godine Komesarijat za izbeglice i… »
U Srbiji živi skoro 200.000 interno raseljenih lica sa Kosova i Metohije
RTV 01.10.2018
BEOGRAD - Prema najnovijim podacima, u Srbiji, ne računajući teritoriju Kosova i Metohije, živi 199.584 interno raseljenih lica sa KiM od čega su 68.514 lica, odnosno 16.644 porodice, u stanju potrebe - nemaju odgovarajuće stambeno rešenje i adekvatne… »
Vesti dana »
Zvezdan Terzić: "Zvezda više ne ide u Evropu da učestvuje, već da pobeđuje"
Mondo pre 1 satjoš 10 povezanih
Alkaraz posle preokreta pobedio Hačanova za plasman u polufinale turnira u Dohi
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
Bivši britanski princ Endru pušten iz policije posle višečasovnog ispitivanja
Danas pre 1 satjoš 3 povezane






