Povezane vesti
U torbici sakrivao čarapu sa 110.000 evra
IndeksOnline 01.10.2018
BEOGRAD – Carinici su 28. septembra 2018. godine, na ulazu graničnog prelaza Bački Breg, sprečili prenos neprijavljenih deviza u iznosu od 110.000 evra, saopštila je danas Uprava carina Srbije. Kako se navodi, prekršaj je otkriven kada se oko ponoći za… »
Falsifikovani otisci pečata mađarske granične policije
RTV 01.10.2018
HORGOŠ - Carinici su u saradnji s policijom juče, na izlaznoj strani graničnog prelaza Horgoš, prema Mađarskoj, zaplenili metalnu ploču sa četiri falsifikovana otiska pečata mađarske granične policije, saopštila je danas Uprava carine Srbije. Prekršaj je… »
Vesti dana »

FOTO, VIDEO: Studenti od dekana Filozofskog fakulteta traže da u roku od dva sata odgovori na njihove zahteve
Radio 021 pre 4 minutajoš 37 povezanih

„Imamo audio snimak razgovora Lučića i Milera, u njemu se kaže da je Vučićev prioritet smena Aleksandre Subotić“: Vesna Radojević (OCCRP) o priči o udaru na United media
Nova pre 9 minutajoš 24 povezane

To što smo favoriti je i breme koje mora da se nosi: Obradović rekao svoje! Čukarički se vraća kući: Stadion na Banovom brdu ponovo radi!
Hot sport pre 18 minutajoš 66 povezanih

Srbija čeka spektakl „orlova“, navijači pumpaju u Rigi u karnevalskoj atmosferi
Nova pre 18 minutajoš 29 povezanih

Meloni: Saveznici razmatraju italijanski predlog o garancijama za Ukrajinu
RTV pre 1 satjoš 34 povezane