Povezane vesti

Uskoro - Nejmar najavljuje duel sa Zvezdom!

Uskoro - Nejmar najavljuje duel sa Zvezdom!

Sportske.net 02.10.2018
Prva zvezda Parižana uskoro izlazi pred novinare, zajedno sa svojim trenerom. Pari Sen Žermen sutra od 18:55h u drugom kolu Grupe C Lige šampiona dočekuje srpskog šampiona, Crvenu zvezdu. Kako je potvrđeno na njihovom zvaničnom Tviter nalogu… »
''Sportske'' u Parizu - Zvezdin grb već na aerodromu

''Sportske'' u Parizu - Zvezdin grb već na aerodromu

Sportske.net 02.10.2018
Posle Zvezdine, u Pariz je ovog popodneva sletela i novinarska ekspedicija. Podsetimo, trener Crvene zvezde Vladan Milojević je u glavni grad Francuske poveo ukupno 21 igrača koji konkurišu za mesto u timu sutra protiv Pari Sen Žermena. Večeras će… »
Kraj svake dileme: Vujadin Savić na konferenciji otkrio da li će igrati protiv Pari Sen Žermena

Kraj svake dileme: Vujadin Savić na konferenciji otkrio da li će igrati protiv Pari Sen Žermena

Hot sport 02.10.2018
Posle izostanka Ričmonda Boaćija sa spiska putnika za Pariz, najveća ‘muka’ među navijačima je hoće li Vujadin Savić moći da zaigra na ‘Parku prinčeva’. Kapiten Crvene zvezde Vujadin Savić bio je kratak u uvodu. – Mi smo došli da… »
Nejmar otvorio dušu pred dolazak Zvezde: ''Puno sam patio, bio sam tužan...''

Nejmar otvorio dušu pred dolazak Zvezde: ''Puno sam patio, bio sam tužan...''

Sportske.net 02.10.2018
A Zvezdu nije ni pominjao... Odmah posle trenera Tomasa Tuhela, na konferenciji za medije u Parizu, u najavi utakmice protiv Crvene zvezde u Ligi šampiona, novinarima se obratio i Brazilac Nejmar. On je potvrdio reči svog trenera da još uvek nije na… »
Tuhel otkrio šta sprema Zvezdi, a hoće li igrati strašni kvartet?

Tuhel otkrio šta sprema Zvezdi, a hoće li igrati strašni kvartet?

Sportske.net 02.10.2018
Posle današnjih izjava trenera Pari Sen Žermena, jasno je šta sutra očekuje srpskog šampiona u Parizu. Ali, i Zvezda hrabro ulazi u ovaj duel. Kako smo i najavili nešto ranije, u 13 časova u Parizu je počela konferencija za medije, povodom… »
Kako će izgledati Zvezdina odbrana u Parizu?

Kako će izgledati Zvezdina odbrana u Parizu?

Mozzart sport 02.10.2018
Milan Rodić i kapiten Vujadin Savić pod upitnikom. Svaki spisak putnika za mečeve Lige šampiona izaziva veliku pažnju, ali navijači Crvene zvezde ovog jutra će grozničavo čekati trenutak da vide koga je Vladan Milojević odabrao za put u Pariz… »
Potvrđeno, ovo je Milojevićev spisak za PSŽ! Važno ime nedostaje!

Potvrđeno, ovo je Milojevićev spisak za PSŽ! Važno ime nedostaje!

Sportske.net 02.10.2018
Ukupno 21 fudbalera, među njima i dvojicu golmana poveo je trener Crvene zvezde na put u Pariz. Zvezdina ekspedicija ovog prepodneva putuje u glavni grad Francuske, gde će sutra od 18:55h igrati protiv Pari Sen Žermena na pariskom ''Parku prinčeva'' u… »
Teško gostovanje u Parizu; Degenek: Bilo bi lepo da ne primimo gol i u Parizu, ali biće teško...

Teško gostovanje u Parizu; Degenek: Bilo bi lepo da ne primimo gol i u Parizu, ali biće teško...

Večernje novosti 02.10.2018
Fudbaler Crvene zvezde Miloš Degenek rekao je danas da se ekipa raduje teškom gostovanju Pari Sen Žermenu u Ligi šampiona. Fudbaler Crvene zvezde Miloš Degenek rekao je danas da se ekipa raduje teškom gostovanju Pari Sen Žermenu u Ligi šampiona… »

Vesti dana »