Povezane vesti
Požar u Zdravstvenoj stanici u Vlasu
OK radio 02.10.2018
Vranje - U Zdravstvenoj stanici u Vlasu u utorak oko 20 časova izbio je požar, koji preti da se proširi na okolna domćinstva. Kako javljaju meštani sa lica mesta, vatra se prvo pojavila u pomoćnim prostorijama. O požaru su obavešteni vatrogasci. Prema… »
Naprednjaci oči u oči sa građanima
OK radio 02.10.2018
Gradski odbor Srpske napredne stranke u Vranju organizovaće razgovor sa građanima u četvrtak 4. oktobra sa početkom u 18 časova u prostorijama MZ Odžinka. Prijem građana će vršiti rukovodstvo Grada Vranja i svi direktori Javnih preduzeća, saopštili su… »
Većnici o nagradama za studente
OK radio 02.10.2018
Gradonačelnik Vranja Slobodan Milenković sazvao je za utorak 139. sednicu Gradskog veća, na kojoj će biti razmatrano devet tačaka. Većnici će razmatrati Pravilnik o načinu i rokovima vršenja popisa imovine i obaveza grada Vranja i Predlog Odluke o… »
Vesti dana »

Studenti koji su blokirali Filozofski fakultet u Novom Sadu izbačeni iz zgradu
Beta pre 36 minutajoš 38 povezanih

Vremenska prognoza za utorak, 26. avgust: Ujutru sveže, tokom dana sunčano i toplo
Beta pre 3 satajoš 20 povezanih

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 46 minutajoš 29 povezanih