Povezane vesti
Gojković: O Zakonu o nestalim bebama polovinom oktobra
Danas 02.10.2018
Skupštinski Odbor za pravosuđe polovinom oktobra razmatraće zakon o nestalim bebama, najavila je predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković , odgovarajući na pitanje Aleksandre Jerkov, poslanice DS kada će taj zakon biti usvojen. Jerkov je podsetila da… »
Polemika Gojković i Jerkov o nestalim bebama
N1 Info 02.10.2018
Predsednica Skupštine Maja Gojković najavila je da će skupštinski Odbor za pravosuđe polovinom oktobra razmatrati zakon o nestalim bebama. Gojković je to najavila, pošto je na početku sednice, u okviru postavljanja pitanja, poslanica Demokratske stranke… »
Polemika Gojković i Jerkov o nestalim bebama
Novi magazin 02.10.2018
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković najavila je danas da će skupštinski Odbor za pravosuđe polovinom oktobra razmatrati zakon o nestalim bebama. Gojković je to najavila, pošto je na početku sednice, u okviru postavljanja pitanja, poslanica… »
Vesti dana »
"Plata 1.700, penzija 750 evra za samo četiri godine": Vučić o planu "Srbija 2030" u punoj Beogradskoj areni
Mondo pre 40 minutajoš 21 povezana
Amerika razmatra smanjenje napada na Iran, Vučić kaže da Srbija ima dovoljno rezervi nafte i gasa
BBC News pre 45 minutajoš 36 povezanih
U "Golfu" na Zvezdari krili 75 kilograma droge! Evo kako su se branila dvojica uhapšenih dilera
Kurir pre 1 satjoš 25 povezanih
Protest u Nišu: Ukoliko zaboravimo 16 žrtava u Novom Sadu, brojaćemo nove žrtve
Beta pre 1 satjoš 19 povezanih




