Povezane vesti
FILIP MORIS pokrenuo novi proizvodni sistem u Nišu
Jugmedia 02.10.2018
Kompanija Philip Morris International (PMI) pokrenula je u svojoj fabrici u Nišu novi proizvodni sistem, vredan tri miliona dolara, kojim se potpuno automatizuje upravljanje gotovim proizvodima. U saopštenju kompanije se navodi da je ovo novo ulaganje… »
Vesti dana »
![Student na N1 doneo Sretenjski ustav: Ovo nisu registratori, koka-kole, nisam došao da se šalim](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Student na N1 doneo Sretenjski ustav: Ovo nisu registratori, koka-kole, nisam došao da se šalim
N1 Info pre 3 satajoš 43 povezane
![BLOG UŽIVO Skandiranje, zagrljaji, poljupci, vatromet: Niški studenti stigli u Jagodinu, beogradska kolona nadomak Čumića](https://nstatic.net/681/38975681zwbbbl.jpg)
BLOG UŽIVO Skandiranje, zagrljaji, poljupci, vatromet: Niški studenti stigli u Jagodinu, beogradska kolona nadomak Čumića
Nova pre 27 minutajoš 46 povezanih
![Više tužilaštvo u Novom Sadu: Suđenje za pad nadstrešnice treba da bude javno](https://nstatic.net/774/38974774lyiuqv.jpg)
Više tužilaštvo u Novom Sadu: Suđenje za pad nadstrešnice treba da bude javno
Danas pre 10 satijoš 15 povezanih
![Saslušani Grčić i ostali osumnjičeni: Pojedini priznali krivicu, Tužilaštvo traži pritvor za bivšeg direktora EPS-a](https://nstatic.net/944/38978944sbyslx.jpg)
Saslušani Grčić i ostali osumnjičeni: Pojedini priznali krivicu, Tužilaštvo traži pritvor za bivšeg direktora EPS-a
Novi magazin pre 1 satjoš 34 povezane
![Zadržavanje za teretnjake na Sremskoj Rači 4 sata: Na putničkim terminalima nema gužvi](https://nstatic.net/915/38977915rzxwte.jpg)
Zadržavanje za teretnjake na Sremskoj Rači 4 sata: Na putničkim terminalima nema gužvi
Telegraf pre 3 satajoš 27 povezanih