Povezane vesti
Indonezija: 1.350 žrtava zemljotresa i cunamija
Južne vesti 03.10.2018
AFP Očekuje se da bi moglo da bude još žrtava, navode zvaničnici. Broj poginulih u zemljotresu i cunamiju u Indoneziji porastao je na 1.347, saopštili su zvaničnici. Zemljotres jačine 7,5 rihtera u petak je pogodio ostrvo Sulavezi, što je izazvalo cunami… »
Nesreći nikad kraja: Nakon zemljotresa i cunamija, u Indoneziji proradio vulkan
Telegraf 03.10.2018
Rano jutros dogodila se erupcija vulkana koji se nalazi na severu ostrva. Pet dana posle katastrofalnog zemljotresa i cunamija na indonežanskom ostrvu Sulavezi, u kojem je nastradalo 1.234 ljudi, proradio je i vulkan Soputan. Broj žrtava u Indoneziji još… »
Broj žrtava u Indoneziji još raste: Do sada je izbrojano 1.347, vlasti strahuju da tu nije kraj
Telegraf 03.10.2018
Talasi visoki šest metara sravnili su sa zemljom gradove Palu i Dongalu. Broj žrtava razornog zemljotresa i cunamija na ostrvu Sulavesi porastao je na 1.347, saopštila je indonežanska agencija za katastrofe, prenosi britanski BBC. Mislilo se da je i on… »
Vesti dana »

SAD po peti put odložile sankcije Naftnoj industriji Srbije zbog ruskog vlasništva
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 24 povezane

Posle sastanka u luksuznom odmaralištu odlučeno: „Bez carina između EU i SAD na ove proizvode“
BizLife pre 3 satajoš 36 povezanih

Oglasio se zoran koji je savladao napadača u avionu: Deca su vrištala, svi su bili u panici – samo sam skočio
Alo pre 3 satajoš 31 povezana

Prva Bozankaya na ulicama od sutra - Isporuka svih 25 do marta 2026, u planu uvođenje linije 8 od Trošarine do Slavije (FOTO)
Ekapija pre 6 satijoš 26 povezanih