Povezane vesti
Đorđević: Ne terajte nas da menjamo zakon, postaće diskriminatorski za majke
Blic 03.10.2018
Ministar za rad Zoran Đorđević izjavio je danas da bi Zakon o finansijskoj pomoći porodicama sa decom, kada bi se usvojili svi sadašnji zahtevi, postao diskriminatorski. - Ovo što se traži od nas napravilo bi diskriminaciju. Nije isto da li je… »
Đorđević: Izmene koje traže porodilje su diskriminatorne
Radio 021 03.10.2018
Ministar Zoran Đorđević rekao je da je država, kada je pravila Zakon o finansijskoj pomoći porodicama s decom, želela da on ne bude diskriminatorski, a da bi ono što se sada traži od Ministarstva dovelo do diskriminacije. "Ovo što se traži od… »
Đorđević o porodiljama: Tražene izmene su diskriminatorske
N1 Info 03.10.2018
Ministar Zoran Đorđević rekao je da je država kada je pravila Zakon o finansijskoj pomoći porodicama s decom, želela da on ne bude diskriminatorski, a da bi ono što se sada traži od Ministarstva, dovelo do diskriminacije. "Ovo što se traži od… »
Đorđević: Tražene izmene zakona o pomoći porodicama s decom vode do diskriminacije
Novi magazin 03.10.2018
Ministar Srbije za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Zoran Đorđević rekao je danas da je država kada je pravila Zakon o finansijskoj pomoći porodicama s decom, želela da on ne bude diskriminatorski, a da bi ono što se sada traži… »
Vesti dana »

Završena blokada RTS-a, studenti poručili ‘Vidimo se 15. marta’
Al Jazeera pre 24 minutajoš 91 povezana

Gotova blokada RTS-a i RTV-, građani oko Pionirskog parka skandiraju "Javi se ćaci" (UŽIVO)
Novi magazin pre 26 minutajoš 49 povezanih

'Za Beograd': Studenti iz Subotice, Čačka i Niša krenuli na višednevno pešačenje
BBC News pre 7 satijoš 9 povezanih

Tramp Mlađi stigao moćnim avionom u Srbiju: Pogledajte luksuznu zver koja razvija brzinu od 900 km/h (Foto)
Mondo pre 4 satijoš 36 povezanih