Povezane vesti
Ikea u Beogradu gradi trgovački centar, a ne robnu kuću
Politika 03.10.2018
Kompanija Ikea najavila je danas da će u Beogradu graditi trgovački centar, koji će biti smešten pored njene robne kuće u Bubanj potoku. U toj kompaniji navode da nije tačno da će u Beogradu graditi još jednu robnu kuću Ikea, kao što je danas ranije… »
Ikea otvara novu robnu kuću u Beogradu i u njoj će biti posla za 400 ljudi
Telegraf 03.10.2018
Taj projekat ne samo da će doneti našoj zemlji nove prihode i investiciju vrednu 50 miliona evra. Kompanija Ikea planira da do proleća 2020. izgradi novu robnu kuću u Beogradu, što je investicija vredna 50 miliona evra, a posao će dobiti 400 ljudi… »
Vesti dana »
Pre podne sunčano, posle podne pljuskovi i grmljavina, temperatura do 26 stepeni
RTV pre 8 minutajoš 5 povezanih
Poznati svi finalisti Evrovizije, pesme u senci politike zbog bojkota Izraela
BBC News pre 5 satijoš 3 povezane
Završen protest studenata i građana ispred RTS: Nisu zadovoljni izveštavanjem o nasilju danas ispred Pravnog fakulteta, zovu sve da dođu 23. maja u Beograd
Danas pre 6 satijoš 5 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA - Rusija gađala vojne objekte i aerodrome u Ukrajini; raste broj žrtava u Kijevu
RTV pre 13 minutajoš 2 povezane
SAD: Zajednički jezik sa Pekingom u vezi sa Iranom; u toku treća runda pregovora Izraela i Libana u Vašingtonu
RTS pre 43 minutajoš 1 povezana


