Povezane vesti
Ako se Beograd i Priština dogovore o granici, u čemu je problem?
Politika 03.10.2018
PRAG – Nekadašnji posrednik u dijalogu Prištine i Beograda Robert Kuper izjavio je da bi „ishod referenduma u Makedoniji mogao da bude pozitivan signal za kosovsku i srpsku stranu, u trenutku kada je briselski dijalog u krizi” i da pitanje promene… »
Kuper: Za Balkan najbolje da sami rešavaju svoje probleme
Danas 03.10.2018
Bez obzira na nisku izlaznost rezultat referenduma u Makedoniji, koji je trebalo da stvori uslove za promenu imena države u skladu sa ranijim dogovorom koji su postigli Atina i Skoplje, je validan, navodi u razgovoru za RSE Robert Kuper (Robert Cooper)… »
Bivši posrednik u dijalogu:Treba prihvatiti dogovor Beograda i Prištine i s promenom granice
Beta 03.10.2018
Bivši posrednik u dijalogu Beograd-Priština Robert Kuper izjavio je da bi medjunarodna zajednica trebalo da prihvati dogovor za rešenje kosovskog pitanja i ako on obuhvata promenu granica i razmenu teritorija. Posrednik u briselskom procesu u vreme kada… »
Vesti dana »
Promenljivo oblačno i toplo, temperatura do 30 stepeni, moguća kratkotrajna kiša
Euronews pre 5 satijoš 17 povezanih
Uživo izbori na KiM, rekordna izlaznost Srba: U Zvečanu do 11 sati čak 21,59 odsto! Srbi čekaju u redovima, gužve ogromne! Vijore se srpske trobojke (video)
Kurir pre 3 minutajoš 44 povezane
MOL dobio odobrenje od OFAC-a za nastavak pregovora o kupovini NIS-a do 16. juna
NIN pre 3 satajoš 14 povezanih





