Povezane vesti

Da li su deca u Srbiji na meti kidnapera?

Da li su deca u Srbiji na meti kidnapera?

Dnevnik 04.10.2018
Ministarstvu unutrašnjih poslova prijavljen je pokušaj otmice jedne devojčice u Žarkovu, koji se dogodio u četvrtak, 27. septembra, rečeno je u MUP-u, a kako navode u policiji, preduzete su sve neophodne mere radi utvrđivanja okolnosti tog… »
Novi detalji pokušaj otmice devojčice na ceraku: Tresla se kao prut bežeći od kidnapera!

Novi detalji pokušaj otmice devojčice na ceraku: Tresla se kao prut bežeći od kidnapera!

Večernje novosti 04.10.2018
Milan Simić o navodnom pokušaju kidnapovanja učenice Osnovne škole "Ljuba Nenadović". Uplakana ušla u naše dvorište i rekla da je muškarac hteo da je namami u auto. DEVOJČICA je uletela u moje dvorište uplakana i vidno uznemirena. Tresla se kao… »
Komšija Milan otkriva kako je Devojčica iz Žarkova umakla otmičarima: Tresla se kao prut kad je došla kod nas u kuću! Sva…

Komšija Milan otkriva kako je Devojčica iz Žarkova umakla otmičarima: Tresla se kao prut kad je došla kod nas u kuću! Sva…

Kurir 04.10.2018
Odbila da uđe u auto, jer se uplašila da nikada više neće videti mamu i tatu i to ju je spaslo... BEOGRAD - Devojčica je utrčala u moje dvorište. Bila je crvena u licu i tresla se! Plačnim glasom je rekla: „Jedan čovek me je mamio da uđem u… »

Vesti dana »