Povezane vesti

Dečak (4) preminuo nakon što ga je pijani komšija udario kolima, vozač pokušao da se ubije kada je video šta je učinio…

Dečak (4) preminuo nakon što ga je pijani komšija udario kolima, vozač pokušao da se ubije kada je video šta je učinio…

Telegraf 04.10.2018
Dečaka je pregazio komšija, inače kolega mališanovog oca. Nakon tragedije je pokušao i da se obesi. Četvorogodišnji N. I. iz Aljinovića kod Nove Varoši pretprošle noći podlegao je povredama koje je zadobio u udesu koji se dogodio 27. septembra… »
Pijan usmrtio četvorogodišnjaka u Aljinovićima

Pijan usmrtio četvorogodišnjaka u Aljinovićima

IndeksOnline 04.10.2018
PRIJEPOLJE – Četvorogodišnji dečak N.I. iz Aljinovića, sela u opštini Prijepolje, preminuo je u noći između srede i četvrtka u Kliničkom centru Srbije od povreda zadobijenih u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se krajem prošle nedelje… »
SSTRAVIČNA NESREĆA KOD NOVE VAROŠI – Pijanac pregazio sina svog prijatelja, dječak podlegao povredama!

SSTRAVIČNA NESREĆA KOD NOVE VAROŠI – Pijanac pregazio sina svog prijatelja, dječak podlegao povredama!

Sandžak press 04.10.2018
Četvorogodišnji N. I. iz Aljinovića kod Nove Varoši pretprošle noći podlegao je povredama koje je zadobio u udesu koji se dogodio 27. septembra kada ga je automobilom udario Z. T. Kako saznajemo, nakon što je udario dečaka, Z. T. je pokušao da… »
Video sam Stefana u lokvi krvi: Detalji tragedije u selu Zalogovac kod Varvarina

Video sam Stefana u lokvi krvi: Detalji tragedije u selu Zalogovac kod Varvarina

Telegraf 04.10.2018
- Samo sam čuo moju unučicu Anastaziju kako je pisnula i poleteo ka njoj, pomislio sam da je povredila noge, činilo mi se da tako nekako sedi. Ali, kad sam dotrčao i savio se... - svedoči potreseno Rade Jovanović, dečakov deda. Stefan Pajović… »
Drama u kafiću na Novom Beogradu: Specijalci upali i oborili na pod muškarce, devojke se zaledile u stolicama (video)

Drama u kafiću na Novom Beogradu: Specijalci upali i oborili na pod muškarce, devojke se zaledile u stolicama (video)

Telegraf 04.10.2018
Kafić je bio pun gostiju, devojke su nakon akcije bile pomalo uplašene. Prava drama odvijala se nešto posle podne u kafiću na Novom Beogradu. Kako naš reporter javlja, specijalci naoružani puškama upali su u lokal i oborili tri muškarca na pod… »

Vesti dana »