Povezane vesti
„Ženidbom” pozorište iz Gračanice slavi 70. rođendan
Politika 04.10.2018
Premijerom predstave „Ženidba” nastale po delu Nikolaja Gogolja u režiji Milana Karadžića, 8. oktobra na sceni Doma kulture u Gračanici, Narodno pozorište u Prištini proslaviće 70 godina od osnivanja. Reč je o koprodukciji sa Srpskim narodnim pozorištem… »
Ministar: Dodatna sredstva za obnovu pozorišta u Prištini
N1 Info 04.10.2018
Ministar kulture i informisanja Vladan Vukosavljević najavio je proslavu sedamdesetogodišnjice Narodnog pozorišta u Prištini, 8. oktobra u Domu kulture u Gračanici, i istakao da je sudbina tog pozorišta neodvojivo vezana za sudbinu srpskog naroda i… »
Prištinsko pozorište proslavlja 70 godina rada
Danas 04.10.2018
Narodno pozorište u Prištini, sa sedištem u Gračanici, obeležiće 8. oktobra 70 godina rada premijerom predstave „Gogoljeva ženidba“, koju će glumci tog ansambla izvesti u današnjem sedištu teinstitucije kulture. Direktor prištinskog pozorišta Predrag… »
Vesti dana »
Zejna u šoku nakon finala PZE 2026, izletela iz RTS nakon što joj je izmakla pobeda: "Bila sam favorit jako dugo..."
Blic pre 5 satijoš 24 povezane
Prvi intervju benda "Lavina" nakon PZE: Otkrili da li Srbija ima šanse za pobedu na Evroviziji, ovo su svi čekali!
Mondo pre 5 satijoš 20 povezanih
Na današnji dan: Srbija zvanično postala kandidat za članstvo u EU, prvi vasionski brod na Veneri
Radio 021 pre 16 minutajoš 4 povezane





