Povezane vesti
Hrvatska dobija prvi NATO centar (VIDEO)
Vesti online 04.10.2018
U središtu NATO-a u Briselu je potpisan Memorandum o osnivanju centra NATO u Zadru, koji će služiti za obuku pilota helikoptera i jedinica avijacije, kao i za prevoz specijalnih snaga u posebne misije. Hrvatska je tim sporazumom prvi put na svojoj… »
Hrvatska dobija prvi NATO centar
RTS 04.10.2018
U središtu NATO-a u Briselu je potpisan Memorandum o osnivanju centra NATO u Zadru, koji će služiti za obuku pilota helikoptera i jedinica avijacije, kao i za prevoz specijalnih snaga u posebne misije. Hrvatska je tim sporazumom prvi put na svojoj… »
NATO osniva multinacionalni centar za obuku u Zadru (video)
Sputnik 04.10.2018
Sporazum o razumevanju o uspostavljanju Multinacionalnog središta za obuku helikopterskih posada za izvršavanje zadataka specijalnih vazduhoplovnih snaga (MSAP) potpisali su u sedištu NATO-a u Briselu ministri obrane Bugarske, Hrvatske, Mađarske i… »
Hrvatska dobija NATO centar za obuku u Zadru
N1 Info 04.10.2018
U središtu NATO u Briselu potpisan je Memorandum o osnivanju centra NATO za obuku pilota helikoptera i jedinica avijacije, kao i za prevoz specijalnih snaga u posebne misije. Hrvatska je tim sporazumom prvi put na svojoj teritoriji dobila NATO centar… »
Vesti dana »

Milivojević: DS nije i neće učestvovati u pregovorima i predlogu prelazne Vlade koja uključuje vlast
Beta pre 3 satajoš 31 povezana

Dekanka iz Niša: Bez odgovora na "pretnje" Ministarstva - sve je nadoknadivo, životi nisu
Radio 021 pre 2 satajoš 24 povezane

Građani traže da se odlikuje tinejdžer koji je spasao 21 život: Jovan je heroj iz diskoteke smrti
Telegraf pre 1 satjoš 57 povezanih

Građani počeli da organizuju zborove: Studenti FON-a u blokadi najavili priručnik za okupljanja
Danas pre 2 satajoš 19 povezanih

Nemački mediji o protestima i upotrebi zvučnog oružja: Vučić, ko to beše?
Danas pre 6 satijoš 27 povezanih