Povezane vesti
Od ponedeljka nastavak izgradnje biciklističke staze do Begeča
Radio 021 05.10.2018
Druga faza projekta izgradnje biciklističke staze od Novog Sada do Begeča počinje u ponedeljak, 8. oktobra, nakon što je gradska uprava odabrala firmu "Put-invest" za izvođača radova. Prva faza, u kojoj je izgrađena prva deonica od 1.727 metara, završena… »
Počinje izgradnja drugog dela biciklističke staze Novi Sad - Begeč
RTV 05.10.2018
NOVI SAD - S ciljem unapređenja i razvoja biciklističkog saobraćaja, kao i turističkih potencijala Grada Novog Sada, Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije u ponedeljak, 8. oktobra počinje radove na izgradnji drugog dela biciklističke… »
Počinje izgradnja drugog dela biciklističke staze Novi Sad-Begeč
Dnevnik 05.10.2018
Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije u ponedeljak, 8. oktobra počinje radove na izgradnji drugog dela biciklističke staze Novi Sad-Begeč. Deonica Novi Sad–Begeč je manjim delom trasirana kroz urbanu zonu, dok najvećim delom, u dužini od… »
Vesti dana »
(BLOG) Humanitarni bazar zborova u Studentskom parku: Učesnici Beogradskog marša stigli do Zemunskog keja
N1 Info pre 1 satjoš 15 povezanih
Simić o Zakonu o strancima: Neće biti progona Srba koji nemaju kosovska dokumenta
NIN pre 2 satajoš 31 povezana
Još jedan horor od drugog poluvremena, ali piše se pobeda Partizanu!
Sportske.net pre 27 minutajoš 29 povezanih
Ambasadori Nemačke i Francuske u Prištini podržali dogovor o primeni Zakona o strancima
NIN pre 4 satijoš 28 povezanih




