Povezane vesti

Dodik na završnom mitingu SNSD: Uveren sam u veliku pobedu

Dodik na završnom mitingu SNSD: Uveren sam u veliku pobedu

RTV 05.10.2018
BANJALUKA - Kandidat SNSD za člana Predsedništva BiH iz Republike Srpske Milorad Dodik večeras je, na završnom mitingu u Banjaluci, rekao da je uveren u "veliku pobedu" SNSD na izborima 7. oktobra. "Naša pobeda je dominantna, apsolutna i približava… »
Dodik: Uveren sam u veliku pobedu

Dodik: Uveren sam u veliku pobedu

Sputnik 05.10.2018
Kandidat SNSD-a za člana Predsedništva BiH iz Republike Srpske Milorad Dodik večeras je, na završnom mitingu u Banjaluci, rekao da je uveren u „veliku pobedu“ SNSD na izborima 7. oktobra. „Naša pobeda je dominantna, apsolutna i približava se… »
Tenzija u Banjaluci: Davor Dragičević pretio, SNSD održao završni miting

Tenzija u Banjaluci: Davor Dragičević pretio, SNSD održao završni miting

Telegraf 05.10.2018
Organizatori i jednog i drugog skupa pozvali su na mirna i dostojanstvena okupljanja. Završni predizborni miting vladajuće SNSD Milorada Dodika održan je večeras u centru Banjaluke, a u gradu je situacija bila izuzetno napeta zbog toga što se uporedo… »
Dodik poručio na završnom mitingu SNSD: Naša pobeda je dominantna, apsolutna i približava se cifri od 50 odsto podrške…

Dodik poručio na završnom mitingu SNSD: Naša pobeda je dominantna, apsolutna i približava se cifri od 50 odsto podrške…

Kurir 05.10.2018
BANJALUKA - Kandidat SNSD za člana Predsedništva BiH iz Republike Srpske Milorad Dodik večeras je, na završnom mitingu u Banjaluci, rekao da je uveren u "veliku pobedu" SNSD na izborima 7. oktobra. "Naša pobeda je dominantna, apsolutna i približava… »
Dodik u centru Banjaluke: Uveren sam u veliku pobedu

Dodik u centru Banjaluke: Uveren sam u veliku pobedu

Mondo 05.10.2018
Burno u Bajaluci večeras. SNSD održala završni predizbori miting na Trgu Republike, dok su se učesnici protesta "Pravda za Davida" okupili na Trgu Krajina. Foto: MONDO/Vedran Ševčuk Kandidat SNSD za člana Predsedništva BiH iz Republike Srpske… »
Dodik na završnom mitingu SNSD: Uveren sam u veliku pobedu!

Dodik na završnom mitingu SNSD: Uveren sam u veliku pobedu!

Telegraf 05.10.2018
- Naša pobeda je dominantna, apsolutna i približava se cifri od 50 odsto podrške - rekao je Dodik okupljenim građanima na Trgu Republike u Banjaluci. Kandidat SNSD za člana Predsedništva BiH iz Republike Srpske Milorad Dodik večeras je, na… »
Stručnjak za terorizam upozorava Galijašević: Ovo su najrizičniji izbori! Zapad želi krvoproliće na banjalučkim ulicama…

Stručnjak za terorizam upozorava Galijašević: Ovo su najrizičniji izbori! Zapad želi krvoproliće na banjalučkim ulicama…

Kurir 05.10.2018
BANJALUKA - Dva dana pred održavanje opštih izbora u BiH, u Banjaluci se održavaju dva skupa - Savez nezavisnih socijaldemokrata Milorada Dodika i koalicija okupljena oko te stranke imaju završnu predizbornu konvenciju, dok će grupa građana "Pravda… »
Dodikov završni miting na banjalučkom Trgu Republike: SNSD pozvao građane na miran i dostojanstven završni skup!

Dodikov završni miting na banjalučkom Trgu Republike: SNSD pozvao građane na miran i dostojanstven završni skup!

Kurir 05.10.2018
BANJALUKA - Savez nezavisnih socijaldemokrata, Milorada Dodika, pozvao je građane Republike Srpske da večeras na Trgu Republike u Banjaluci na dostojanstven, pristojan i kulturan način obeleže završetak predizborne kampanje i nastavak svih dobrih… »
Policija sprečila autobuse da odu na skup Pravda za Davida

Policija sprečila autobuse da odu na skup Pravda za Davida

N1 Info 05.10.2018
Policija Republike Srpske zaustavila je autobuse koji su prevozili građane iz Novog Grada ka Banjaluci, na skup "Pravda za Davida". Posle prepirke s policijom, građani su odlučili da u Banjaluku putuju vozom ili ličnim automobilima, a neki čak i… »

Vesti dana »