Povezane vesti
Osamnaest godina od 5. oktobra
RTK 05.10.2018
Prošlo je 18 godina od demonstracija 5. oktobra u Beogradu koje su dovele do slamanja režima Slobodana Miloševića. Među demonstrantima 5. oktobra bilo je dosta Kragujevčana. Obeležavanje godišnjice petooktobarskih demonstracija svake godine sve je… »
18 godina kasnije: Gde su danas i šta rade nekadašnji lideri DOS-a?
Telegraf 05.10.2018
Najveći broj njih povukao se iz politike, deo je ostvario međunarodne karijere, a neki su se posvetili privatnim poslovima. Pre 18 godina na ulicama Beograda stotine hiljada građana na demonstracijama srušilo je režim Slobodana Miloševića. Članice… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za Srbiju 6. i 7. avgust 2025: upozorenje na grad i lokalne pljuskove uz toplotni talas
Naslovi.ai pre 47 minutajoš 33 povezane

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom u Kruševcu
Naslovi.ai pre 3 satajoš 23 povezane

U toku je ključni sastanak u Kremlju: „Ovo je poslednja Trampova šansa za Putina“
Nova pre 56 minutajoš 18 povezanih

Dodikov savetnik: Strani uzurpator se može pobediti jedino Gavrilovim principom
Danas pre 37 minutajoš 99 povezanih

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 21 minutajoš 20 povezanih