Повезане вести
Политика: Загонетан однос државе и "Фијата"
Радио 021 06.10.2018
Уговор државе и "Фијата" о заједничком улагању и оснивању заједничког привредног друштва изазвао је бројне недоумице још уочи потписивања, 29. септембра 2008, а данас, након што се навршило десет година његовог трајања… »
Загонетан однос државе и „Фијата”
Ауто блог 06.10.2018
У наредних пет година, ако италијанска компанија одлучи да купи државни удео у капиталу крагујевачке фабрике – држава ће морати да прода, а ако држава одлучи да прода свој део – „Фијат” ће морати да купи Крагујевац – Уговор… »
Вести дана »
Током вечери без задржавања на наплатним станицама ауто-путева: Ево какво је стање на граничним прелазима
Курир пре 26 минутајош 1 повезана
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана
Зеленски објавио списак! Неко од њих ће заменити другог човека Украјине: "Можда бих могао и да живим без њега"
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана
Менаџер града Београда: Нови мост биће три пута већи од Старог савског моста
Данас пре 3 сатајош 1 повезана


