Povezane vesti

Josipović: U BiH je sve otišlo tamo gde nije trebalo

Josipović: U BiH je sve otišlo tamo gde nije trebalo

Vesti online 08.10.2018
Nekadašnji predsednik Hrvatske, Ivo Josipović, saglasan s procenama da će rezultati osmih opštih izbora u BiH izazvati političku i ustavnu krizu. To je procena i aktuelnog hrvatskog člana Predsedništva BiH, Dragana Čovića koji je poražen na… »
Josipović posle izbora u BiH: Zbog Komšića preti politička i ustavna kriza

Josipović posle izbora u BiH: Zbog Komšića preti politička i ustavna kriza

Večernje novosti 08.10.2018
Nekadašnji predsednik Hrvatske, Ivo Josipović, saglasan je sa procenama da će rezultati osmih opštih izbora u BiH, posebno u Federaciji, izazvati političku i ustavnu krizu. Nekadašnji predsednik Hrvatske, Ivo Josipović, saglasan je sa procenama da… »
Josipović: Hrvatska politika u BiH sada će se još više vezati uz Dodika

Josipović: Hrvatska politika u BiH sada će se još više vezati uz Dodika

Novi magazin 08.10.2018
Bivši predsedik Hrvatske Ivo Josipović ocenio je danas da bi se posle pobede Željka Komšića u trci za člana Predsedništva BiH iz reda hrvatskog naroda, hrvatska politika u BiH mogla još više povezati s Miloradom Dodikom i RS. "U prvom redu… »
Komšić: Poruka za sve Hrvate - ja sam vaš predsednik!

Komšić: Poruka za sve Hrvate - ja sam vaš predsednik!

Večernje novosti 08.10.2018
Ponoviću vam isto ono što sam rekao 2006. i 2010., svima stojim na raspolaganju, bez obzira na to jesu li glasali za mene. Lider Demokratskog fronta Željko Komšić obratio se javnosti nakon što su objavljeni prvi rezultati izbora u kojima je… »
Komšić poručio Hrvatima: Ja sam vaš predsednik

Komšić poručio Hrvatima: Ja sam vaš predsednik

Vesti online 08.10.2018
Kandidat DF-a za člana Predsedništva BiH Željko Komšić izjavio je večeras da je on budući član Predsedništva BiH, poručivši svim građanima, a posebno Hrvatima u BiH da će biti "predsednik svih bez obzira da li su glasali za njega ili nisu". -… »
Dragan Čović priznao poraz

Dragan Čović priznao poraz

Sputnik 08.10.2018
Predsednik HDZ-a BiH Dragan Čović održao je konferenciju za medije nakon prvih izbornih rezultata, na kojoj je vidno razočaran konstatovao da su ponovo Bošnjaci odlučili kada je u pitanju izbor hrvatskog člana Predsedništva BiH. Čović je rekao… »
Čović prećutno priznao poraz, Komšić uverljivo vodi za hrvatskog člana Predsedništva BiH

Čović prećutno priznao poraz, Komšić uverljivo vodi za hrvatskog člana Predsedništva BiH

Blic 07.10.2018
Predsednik HDZ Dragan Čović održao je konferenciju za medije nakon prvih izbornih rezultata, vidno razočaran činjenicom da su Bošnjaci masovno glasali za Željka Komšića. Čović je na početku kazao da očekuje oko 155.000 glasova i da je to… »
SDA: Džaferović u vođstvu, Komšić ispred Čovića

SDA: Džaferović u vođstvu, Komšić ispred Čovića

Blic 07.10.2018
Halid Genjac, generalni sekretar SDA, kazao je da na osnovu više od 150 hiljada izbrojanih glasova za člana Predsedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda vodi Šefik Džaferović. On je kazao da je Šefik Džaferović prvi sa 42 odsto glasova. Kada je… »

Vesti dana »