Povezane vesti

Najvatreniji nastup u Zadruzi: Miljana vrckala u kratkoj haljini, pa pokazala sve svoje atribute! (VIDEO)

Najvatreniji nastup u Zadruzi: Miljana vrckala u kratkoj haljini, pa pokazala sve svoje atribute! (VIDEO)

Telegraf 08.10.2018
Miljana je sa svojom grupom nastupila uz pesmu "Mambole" Slobodana Batjarevića Cobeta. Ove večeri zadrugari su imali zadatak da pokažu svoj talenat i sposobnosti na bini, pa su pripremili nastupe kojim će se predstaviti. Luna u nikad manjim tangama… »
Ti si ker, pusti me na miru! Bane molio Zerinu da ne raskida sa njim, ona ga žestoko uvredila! (VIDEO)

Ti si ker, pusti me na miru! Bane molio Zerinu da ne raskida sa njim, ona ga žestoko uvredila! (VIDEO)

Telegraf 08.10.2018
- Šta hoćeš od mene. Pusti me da dišem. Ti mene gušiš, ajde me pusti da se ja sama brinem o sebi - rekla je Zerina. Zerina Hećo odustala je od večerašnjeg nastupa u Zadruzi sa svojom grupom, njen dečko Bane Čolak bio je po malo tužan zbog toga… »
Pala akcija ispod jorgana! Marko i Maja završili u krevetu, zadrugari upali i prekinuli ih! (VIDEO)

Pala akcija ispod jorgana! Marko i Maja završili u krevetu, zadrugari upali i prekinuli ih! (VIDEO)

Telegraf 08.10.2018
Miljković je nedavno ušao u rijaliti, a nije mu trebalo dugo da se snađe i pronađe devojku. U kući na ostrvu rijaliti učesnici Marko Miljković, Zlata Đurković i Maja Marinković komentarisali su ukućane, kako su svi jednolični. Zlata je… »
Nije mu dugo trebalo da je uvuče u krevet: Marko i Maja žestoko se dohvatili ispod jorgana, a onda su im u sobu upali oni…

Nije mu dugo trebalo da je uvuče u krevet: Marko i Maja žestoko se dohvatili ispod jorgana, a onda su im u sobu upali oni…

Kurir 08.10.2018
Marko Miljković, koji je tek ušao u Zadrugu 2, i Maja Marinković legli u isti krevet, a jorgan ispod njih se tako mrdao da se da posumnjati da su razmenjivali nežnosti, kao i da se među njima desilo nešto više. "Vidi je, je l' živa, mrda li se"… »
Imala je samo 14 odsto glasova i izašla je iz Zadruge u suzama! Evo koga su takmičari ispratili iz rijalitija (VIDEO)

Imala je samo 14 odsto glasova i izašla je iz Zadruge u suzama! Evo koga su takmičari ispratili iz rijalitija (VIDEO)

Telegraf 08.10.2018
Posle uzbudljive igre i dupliranja glasova usledilo je izbacivanje iz Zadruge. Sinoć su u Zadruzi održani vatreni nastupi takmičara, a nakon toga došlo je i vreme za igru u kojoj će se za svoj opstanak u rijalitiju boriti nominovani takmičari. Ove… »

Vesti dana »