Povezane vesti
Stoltenberg: Nema alternative za Makedoniju, ako promeni ime može u NATO
RTV 08.10.2018
MLADENOVAC - Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg poručio je danas da Makedonija ima priliku koja se događa jednom u životu i da može postati članica samo ako prihvati sporazum o rešenju spora sa Grčkom oko imena države. "Čvrsto verujem da, kada… »
Stoltenberg: Makedonija u NATO nakon primene sporazuma o imenu
Danas 08.10.2018
Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio da je NATO spreman da Makedoniju prihvati kao svoju tridesetu članicu ukoliko se sporazum sa Grčkom o promeni imena sprovede u potpunosti, prenosi RSE. “Ako su odlučili da primene sporazum oko imena sa… »
Vesti dana »
Vučić danas u Briselu na radnoj večeri koju priređuju Fon der Lajen i Košta
Telegraf pre 1 satjoš 7 povezanih
Četiri udesa tokom noći u Beogradu: Sedmoro povređenih, tri osobe imaju teške povrede
B92 pre 19 minutajoš 9 povezanih
Tender za sanaciju stanica u Novom Sadu, Bačkoj Topoli i Subotici: Čekaju li nas veštačenje i arbitraža
Forbes pre 44 minutajoš 1 povezana
(Video) Pokrenuta operacija velikih razmera! Počela razmena vatre, ispaljene rakete: Novi rat eskalira, stotine hiljada ljudi već je pobeglo
Blic pre 24 minutajoš 4 povezane
Jutarnja magla i slab mraz, tokom dana sunčano, najviša dnevna temperatura 16 stepeni
RTS pre 1 satjoš 7 povezanih


