Povezane vesti
U planu uređenje biciklističkih i pešačkih staza na Bulevaru Mihajla Pupina
Moj Novi Sad 08.10.2018
Procenjeno je da bi trebalo projektovati ukupno oko 1.090 metara biciklističkih staza, širine dva metra, uz delimičnu ili potpunu rekonstrukciju pešačkih. Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije, posle nekoliko neuspelih pokušaja, ponovo je… »
Nove biciklističke i pešačke staze u centru
Dnevnik 08.10.2018
Posle nekoliko neuspelih pokušaja da nađe projektanta za biciklističke i pešačke staze na delu Bulevara Mihajla Pupina, Gradska uprava za građevinsko zemljište i investicije ponovo je raspisala javnu nabavku za tehničku dokumentaciju. Budući da je rok za… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Sednica o nepoverenju Vladi Srbije: Posle "maratonskog" govora Miroslava Aleksića, reč uzeli predstavnici vlasti
Insajder pre 35 minutajoš 69 povezanih
Diplomatske tenzije: Iran optužuje Ukrajinu, Huti preuzeli napad na Saudijsku Arabiju
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 35 povezanih
Od 5 do 9 časova obustava rada na prelazima Severna Makedonija-Grčka, propuštanje vozila na 10 minuta
RTS pre 5 satijoš 33 povezane
(FOTO) Nizak vodostaj Dunava: Jedna od najvećih evropskih reka negde izgleda kao bara, a i kao Sahara
N1 Info pre 5 satijoš 5 povezanih
Prognoza: Promenljivo vreme danas, od srede povratak tropskih vrućina
Naslovi.ai pre 3 satajoš 38 povezanih


