Povezane vesti
Plenković Komšiću: Hrvatska ne krši zakone izgradnjom Pelješkog mosta
Slobodna Evropa 08.10.2018
Hrvatska ne krši međunarodno pravo kada je riječ o morskoj granici s Bosnom i Hercegovinom, odgovorio je u ponedjeljak hrvatski premijer Andrej Plenković novoizabranom hrvatskom članu Predsjedništva BiH Željku Komšiću koji je najavio mogućnost tužbe… »
Zagreb odgovorio na Komšićev "hladan tuš"
Vesti online 08.10.2018
"Hrvatska ne krši međunarodno pravo kada je reč o morskoj granici s Bosnom i Hercegovinom", odgovorio je danas premijer Hrvatske Andrej Plenković novoizabranom hrvatskom predstavniku u Predsedništvu BiH Željku Komšiću, koji je najavio mogućnost tužbe… »
Zagreb odgovorio na Komšićev „hladan tuš“
Sputnik 08.10.2018
Hrvatska ne krši međunarodno pravo kada je reč o morskoj granici s Bosnom i Hercegovinom, odgovorio je danas premijer Hrvatske Andrej Plenković novoizabranom hrvatskom predstavniku u Predsedništvu BiH Željku Komšiću, koji je najavio mogućnost tužbe… »
Vesti dana »
(BLOG) Mirno ispred Skupštine: Dijana Hrka nastavila štrajk glađu, policija obezbeđuje Ćacilend koji se puni
N1 Info pre 33 minutajoš 55 povezanih
Neredi u Beogradu: Sukob antivladinih demonstranata i pristalica vlasti i policije
BBC News pre 18 minutajoš 24 povezane
Uhapšen vladimir Štimac: Bivši košarkaš priveden po nalogu VJT nakon nereda kod Skupštine Srbije
Blic pre 33 minutajoš 37 povezanih
Ispred Skupštine mirno, raskrsnica kod Takovske i Bulevara ponovo blokirana
RTV pre 1 satjoš 47 povezanih




