Povezane vesti
Vesić: Đilas bi da zabranjuje medije i ostavi narod bez posla
IndeksOnline 09.10.2018
BEOGRAD – Dragan Ðilas bi da zabranjuje medije, ukida slobodu govora, usput da proteruje strane investiture iz zemlje i tako narod Srbije ostavi bez posla i prava na rad, poručuje član Predsedništva SNS Goran Vesić. Ðilas se, kaže Vesić, nije više samo… »
Đilas o Pinku, Vesić o Đilasu: On bi da zabranjuje medije i ostavi narod bez posla
Telegraf 09.10.2018
U fokusu novog verbalnog duela je rad TV Pink. Jedan od lidera Saveza za Srbiju Dragan Ðilas rekao je da će se znati da se u Srbiji nešto promenilo "kada televizija Pink izgubi nacionalnu frekvenciju". Na ovu njegovu izjavu, reagovao je Goran Vesić, član… »
Djilas: Znaćemo da se u Srbiji nešto promenilo kada Pink izgubi nacionalnu frekvenciju
IndeksOnline 09.10.2018
BEOGRAD – Jedan od lidera Saveza za Srbiju (SZS) Dragan Djilas izjavio je da će se znati da se u Srbiji nešto promenilo “kada televizija Pink izgubi nacionalnu frekvenciju”, saopštio je danas SZS.Na tribini SZS koja je održana sinoć u Požegi, Djilas je… »
Vesti dana »
Protest zbog incidenta kod Pravnog fakulteta u Beogradu, povređeni penzioner stabilno
BBC News pre 1 satjoš 38 povezanih
Incident kod Pravnog fakulteta: Vozilo udarilo starijeg muškarca koji je blokirao raskrsnicu, okupljeni mu razlupali automobil
Blic pre 26 minutajoš 74 povezane
Poslanici Skupštine Srbije u utorak nastavljaju raspravu o amandmanima na izmene izbornih zakona
Beta pre 2 satajoš 32 povezane
U Nemačkoj otkriveno prisustvo virusa hepatitis A u pošiljci voća iz Srbije
Zoom UE pre 7 satijoš 27 povezanih
Putin naredio brutalne napade - 48 sati pakla; Zelenski sprema osvetu FOTO/VIDEO
B92 pre 22 minutajoš 34 povezane


