Povezane vesti
Da li mu se bliži kraj? Rusi sve manje i manje podržavaju Putina, a jedna stvar ih je posebno razbesnela
Blic 10.10.2018
Poverenje u predsednika Vladimira Putina i vladajuću stranku u Rusiji tokom protekle godine postepeno je opalo, a analitičari smatraju da su za to krive kontroverzne penzione reforme. U anketi koju je sproveo nezavisni istraživački centar "Levada", 39… »
Rusi više ne veruju Putinu?!
Mondo 10.10.2018
Poverenje u ruskog predsednika Vladimira Putina i vladajuću stranku u Rusiji tokom protekle godine naglo je opalo. Foto: Tanjug/AP/Darko Vojinović Analitičari kao glavni razlog navode vladine kontroverzne penzione reforme, piše britanski list "Gardijan"… »
Vesti dana »

Džimi Kimel se vraća na TV: Jednom od najpoznatijih svetskih voditelja oduzeta emisija zbog komentara o Kirku, oglasila se televizija
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Video) "drago mi je što do sada nisam postala majka": Andreana Čekić priznaje da možda to čudno zvuči: "Ne bih volela da moje dete nema oca pored sebe"
Blic pre 10 minutajoš 2 povezane

(Video) Snažan udar na Moskvu, gori prestonica Rusije: Odjekuju eksplozije, nebo potpuno zatvoreno
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Metalnom štanglom ga udarao u glavu: Užas u Zemun Polju: Ukrao mu mobilni telefon i novac
Blic pre 3 satajoš 1 povezana