Povezane vesti
Vučić: Izbori će biti 2020. godine
Beta 10.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je će izbori u Srbiji biti održani 2020. i da niko ne treba da misli da će nasilnim putem uzeti vlast. "Izbori su 2020. Nadam se da niko ne misli da će nasiljem da uzme vlast. Imaće lokalne izbore, pa prvo tamo… »
Vučić: Izbori 2020, vlast niko neće moći da uzme nasiljem
N1 Info 10.10.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će izbori u Srbiji biti održani 2020. godine i da se nada da niko ne misli da će nasiljem moći da uzme vlast. Vučić je, povodom intervjua Siniše Kovačevića koji je izjavio da očekuje skoru promenu vlasti u… »
Vučić: Neka zaključuju šta hoće, mi da štitimo svoje interese
Politika 10.10.2018
ASTANA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, povodom pominjanja u Evropskom parlamentu mogućnosti rešenja za Kosovo razgraničenjem, poručio je danas da oni mogu da zaključuju šta žele, a da je naše da štitimo naš interes. „Ne znam kakve to veze ima sa… »
Vesti dana »

Stručnjaci, pekari i Privredna komora Srbije o novim ekonomskim merama: koristi i izazovi
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 73 povezane

Milojević: Svi su spremni za Pafos, videćemo za minutažu; Krunić: Jedva čekamo meč
RTV pre 6 minutajoš 39 povezanih

Trampov izaslanik: Zvaničnici SAD naporno rade na okončanju rata u Ukrajini
Nova pre 2 satajoš 30 povezanih