Povezane vesti
Opozicija 12. oktobra o izbornim uslovima
Danas 10.10.2018
Opozicija dogovara zahteve za vlast Prvi okrugli sto opozicionih stranka na kojem će se govoriti o nužnosti i potrebi da u Srbiji postoje fer i demokratski izborni uslovi biće održan 12. oktobra u podne u Plavom salonu u „starim prostorijama“ Skupštine… »
Opozicija u petak o promeni izbornih uslova u Srbiji
Nova ekonomija 10.10.2018
Opozicione stranke i pokreti održaće u petak, 12. oktobra prvi okrugli sto o potrebi promene izbornih uslova u Srbiji, piše list "Danas". Prema navodima lista, sastanku u Skupštini Srbije prisustvovaće osnivači Saveza za Srbiju, predstavnici… »
U petak sastanak opozicije o promeni izbornih uslova
Radio 021 10.10.2018
Opozicione stranke i pokreti održaće u petak, 12. oktobra, prvi okrugli sto o potrebi promene izbornih uslova u Srbiji, piše "Danas". Prema navodima lista, sastanku u Skupštini Srbije prisustvovaće osnivači Saveza za Srbiju, predstavnici… »
Danas: U petak sastanak opozicije o promeni izbornih uslova
N1 Info 10.10.2018
Opozicione stranke i pokreti održaće u petak, 12. oktobra prvi okrugli sto o potrebi promene izbornih uslova u Srbiji, piše list "Danas". Prema navodima lista, sastanku u Skupštini Srbije prisustvovaće osnivači Saveza za Srbiju, predstavnici… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i mogućim nepogodama
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 31 povezana

Banjaluka: I dalje traje pregled objekata Narodne skupštine RS, početak posebne sednice prolongiran
RTV pre 10 minutajoš 22 povezane

Izraelski ministar: Gaza bi mogla da bude uništena, vrata pakla će se otvoriti nad glavama Hamasa
Beta pre 1 satjoš 24 povezane

Peđa Mitrović pisao Nenadu Stefanoviću: "Politički motivisano neravnopravno postupanje"
N1 Info pre 40 minutajoš 5 povezanih

uživo RAT U UKRAJINI Ruska vojska zauzela tri naselja u Donjecku za 24 sata
Euronews pre 25 minutajoš 26 povezanih