Povezane vesti

Sin mu je poginuo u rafineriji, otac kroz suze priča: Uskoro je trebalo da se ženi, gradio je kuću, ali...

Sin mu je poginuo u rafineriji, otac kroz suze priča: Uskoro je trebalo da se ženi, gradio je kuću, ali...

Kurir 10.10.2018
"Moj sin Ljubo Patković je već deset godina radio u rafineriji i bio je operater na postrojenju četiri, njegova smrt je za nas pod velom tajni i ništa nam ne govore", rekao je Ljubin otac Jovan koga je posetilo i rukovodstvo opštine Derventa sa… »
"Čim telo sina spustim u grob, saznaću istinu": Potresna ispovest oca mladića stradalog u stravičnoj eksploziji u Brodu…

"Čim telo sina spustim u grob, saznaću istinu": Potresna ispovest oca mladića stradalog u stravičnoj eksploziji u Brodu…

Blic 10.10.2018
Moj sin Ljubo Patković je već deset godina radio u rafineriji i bio je operater na postrojenju četiri, njegova smrt je za nas pod velom tajni i ništa nam ne govore. Rekao je za Srpskainfo, Ljubin otac Jovan kojeg je, dok smo bili sa njim, posetilo i… »
Potresna ispovest otac mladića poginulog u eksploziji u brodu kroz suze priča: Uskoro je trebalo da se ženi, gradio je…

Potresna ispovest otac mladića poginulog u eksploziji u brodu kroz suze priča: Uskoro je trebalo da se ženi, gradio je…

Večernje novosti 10.10.2018
Moj sin je već deset godina radio u rafineriji i bio je operater na postrojenju četiri, njegova smrt je za nas pod velom tajni i ništa nam ne govore - rekao je Ljubin otac Jovan. Moj sin Ljubo Patković je već deset godina radio u rafineriji i bio je… »

Vesti dana »